Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    Sziasztok.

    Hozzám került ismerőstől egy "döglött" tab 4,

    Kérte,hogy nézzek már utána, hátha életre lehetne kelteni.

    Segítségért fordulnék hozzátok.

    Tünetek:
    Nem kapcsol be,tölést nem jelez(kikapcsolt állapotban),ha a gépre dugom felcsatlakozik,lecsatlakozik(hang alapján), de a merevlemezeknél,és egyéb eszközöknél a listában nem jelenik meg.

    eszköztelepítéskor az MT65XX drivert feltelepítette magának,ennyi történt.

    Mit lehetne szerintetek tenni vele,hogy működésre sikerüljön bírni?

    Állítólag a "kolléga" gyereke mindenféle játékokat letöltött,aztán vírussal is sikerült megfertőznie,meg másik srác is próbált valamit mahinálni vele,azóta se kép,se hang,ennyi,amit fent írtam.

    Burkolat le lehetett szedve,mert a memória/sim kártya nyílása felől középen meg volt nyílva.össze nem lehetett pattintani,ezért levettem a hátlapot,azon az oldalon található 5 db mágneses kis fémlemezke(kb 10 mm hosszú,5mm széles, 2 mm magas,azokat(remélhetőleg) a helyükre sikerült visszatennem,bár nem tudom megfelelő pozícióban e(pozitív,negatív pólust tekintve),nem tudom ez befolyásolhatja e az eszköz működését.

    Ha valaki esetleg tudna megoldást a problémára,akkor kérem itt vagy privát üzenetben írjon.

    Vagy a megfelelő driver és szoftver elérési helye,telepítési útmutatóval is esetlegesen segítséget jelenthetne(...hátha...).

    Köszi előre is.

Új hozzászólás Aktív témák