Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    Sziasztok! Nekem mindég valahogy nagyobb a problémám mint másoknak, és már kezdem unni. Most is segítséget kérnék. 2 napig visszamenőleg ez történt:

    -felraktam a 4.10-es Daemon Toolst, majd újraindítottam a gépet és kékhalál. Vinyó ki át bátyáméba, vírusírtás, talált 8 vírust amit ki is írtott, vissza az én gépembe de ugyan az.

    -újraraktam a Wint(daemon instalját is töröltem), rakosgatok mindent föl, majd egy újraindításkor kb 5 hibaüzenet ablak jön föl (MOM.exe ; ...code LP5... ; dwwin.dll stb.) majd ismételten kékhalál.

    -Win újra felrak, felraktam az Avastot amit boot időben futtattam frissítéssel, talált még a másik meghajtómon is vírust és kiírtotta. Folytatom a Win telepítgetését, majd a Battlefield 2-t telepíteném és ekkor megin minden jelez, pittyeg, riaszt, ugyan azok a hibaüzenetek. Ekkor már a f@szom is kivolt, elment egy napom. :W

    -Megin felrak, majd minden OK. Telepítenék egy másik játékot majd megin! Azóta folyamatosan hibaüzenetek hada. Az Avast minden újraindítás után kiírja kib@szott sok hibaüzenet mellett, hogy ''Az Avast a rendszer újraindítását igényli''. MOST INDULT ÚJRA!!! Még csak a netem se volt bedugva ebben az időben! Netes Panda Virusscannal és a gépemen lévő Avast legfrissebb frissítésével is átfutottam a gépemet már vagy 3x de sose semmit nem találnak! Menet közben szokott az Avast jelezni legtöbbször a C:\Windows könyvtárban lévő cuccokra. Ha Win újrarakással meg tudnám oldani, hát legyen, de hogy úgy se!!!! :O


    Mi a fene van a gépemmel??? :F

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák