Új hozzászólás Aktív témák

  • 4lewis

    csendes tag

    válasz csatahajós #1 üzenetére

    Sziasztok!

    Elmeselem en hogy jartam ezzel a tipussal. Eloljaroban annyit, hogy ma ket vp191s boldog tulajdonosa vagyok!. A cegnel vp191-esek 8 ms-ek vannak. Grafikaval foglalkozalkozom, igy legalabb ilyen jokat akartam otthonra is(2 db-ot szepen egymas melle). Sony utan samsung majd dell es vegul viewsonic lett a kozel egyhonapos monitor-research vege. Ebbe azert kozrejatszott a cegnel szerzett jo tapasztalat. Mivel a 191-eseket nem gyartjak, igy lett az utodja a vp930. EEs meg a kontrasztarany is jobb...

    Kiskernel megrendeltem,vartam,megjott,egyiket mar teszteltek a boltban: Pixelhiba.
    Masikat kicsomagoltuk,beuzemeltuk: Pixelhiba.
    Vissza a nagykernek.
    Masnap
    megjott,egyik:kicsomagoltuk: Pixelhiba
    masik: jé jó: Go haza
    7vege
    tesztelgetes,gyonyorkodes,no de mi az ott a felso sarokban? Pixelhiba!
    Arány: 4-bol 4Pixelhiba (Itt valahogy megutaltam a 930-at)
    Asszem a 4 kozul ketton volt 1-1 subpixelhiba, a masik ketton 1-1 dead pixel. (asszem igy hijjak)

    NEKEM: a kep a 191-eshez kepest egy szutyok. elettelen szinek, vakito hatter, mintha a 191-ele tettek volna egy vilagito zsirpapirt. Ja es a sotet tonusoknal (mar tenyleg nem akartam hinni a szememnek), zajos a kep! Kis zizik mennek szepen ahogy kell. Persze dvi-be bedugva. (video van rola, ha vlkit erdekel, bedigizem holnap.) Ja es hab a tortan: Alandoan informal a keszulek, hogy a dvi-ba van bedugva. Hm mintha cserelgetnem naponta. vicces. De ami ennel is viccesebb, hogy elkezdtunk tv-zni es a frissen telepitett windows ugye kb 15 perc utan kikapcsolja a monitort. No de ez csak nem akar. 1.bekapcs zoldled, 2.dvi-feliratosd, 3.kikapcs narancsled majd: 1.bekapcs zoldled... -ciklusban jatszadozott magaban. Ezen mar csak rohogni tudtam.

    Hetfon vissza, nagykernel van meg ket utolso vp191s lefoglal. Kisker keresere tesztelik a nagykernel. szerdan aszondjak jo. csere. Kisker mondja nekem, hogy nem vették vissza toluk az utolso 930-at, karcos a kepernyo. Karcos kepernyonel be se kapcsoljak, csererol ne almodjunk! Mindenki vigyazzon a karcokkal! Hogy hogy lett olyan, az nekem ufo, mert en a vedofoliat se szedtem le es a taiwani poron szutykon keresztul neztem ezt az izet.. A nagyobb darabokat ugynevezett: folja-alatti, szajbefuvasos-modszerrel tavolitottam el, meggyozodven, hogy akko pixelhiba-e, vagy csak por-e.

    DURVA!
    Kisker mondja: Nagykerbe lejott egy fejes, egy kulfoldi es a 4/4 pixelhiba +karc utan a kovetkezot kozli: Csak akkor cserelnek monitort, ha 2db subpixelhiba van egy kepernyon. deadpixel nem erdekes, arra nem cserelnek! ( most akkor az a 3 ev gari mese? )

    idezek: 3 év teljeskörű helyszíni garancia, 3 év teljes pixelhiba-garancia (azaz mindig fehéren világító, vagy mindig fekete pixel esetén garanciális csere)

    vegkifejlet:
    Kiskeren maradt a deadpixelhibas ufo-karcos,zajskepu,ki-be kapcsolos peldany. Telleg sajnalom oket, ok mindent megtettek, de nefelejtsuk el, hogy magyarorszagon vagyunk. (szandekkosan kis ''m'') Hazavittem a 2db vp191-et csere, teszt, es az arkulombozet kezhezkapasa utan. Hibatlan! Gyonyoru kepe van!

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák