Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Attila=-

    csendes tag

    Sziasztok!
    Kedden vásároltam egy ilyen ''különös'' 902-2 típusú monitort, azon a helyen, ahol úgy hirdetik, hogy ne csak egyet vegyek (ennek ellenére csak egyet vettem :)

    Remélem nem bánom meg, hogy feladtam azt az elvet, hogy a lehető legtöbb információt beszerzem a vásárolandó termékről mielőtt megveszem - erről ugyanis még a gyártó honlapján sem volt semmilyen infó. Ami meg úgy egyébként terjeng róla, az igencsak ellentmondó.

    Belépve az üzletbe, nagyon kézségesen álltak a próba elé, bár csak a tft-test-et futtaták le. Miután hibamentesnek mutatkozott a monitor, visszacsomagolták. Ekkor vettem észre, hogy semmi nem utal a dobozon arra, hogy ez nem egy ''sima'' 902-es. Az eladó is elbizonytalanodott (''valószínűleg rosszat hoztak a raktárból''), és hívott egy szakértőt, aki a sorozatszámból tudta csak megmondani, hogy ez 902-2.

    Tehát ha valaki tudna mondani egy forrást, ahol leellenőrizhetném, hogy tulajdonképpen milyen paraméterű monitort vettem, az szóljon! Köszi előre is. :C

    Egyébként a monitor nagyon szép, a nappali dísze lett. Bekapcsolva olyan fényereje van, hogy leszoktunk a csillár használatáról :D
    Ja, és a 170 fokos látószög nagyon furcsa, de igaz. Eddig notebookom volt, ahhoz képest ez a tft crt-ként viselkedik, nem tudom olyan éles szögben nézni, hogy ne lássam a képet ( talán csak hátulról ) :))




    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák