Keresés

Aktív témák

  • GerMe2

    csendes tag

    Sziasztok!

    Megvettem a Jézus Krisztus Szupersztár DVD-t abban a reményben, hogy felújították a hang és képminőségét. Persze ugyan azt a ratyi minőséget adták ki újra, ami már a felvételkor is fosadék munka volt! :O :W Így elhatároztam, hogy feljavítom legalább emészthető formára. A hangja teljesen frankóra sikerült, de az videó része NAAAGY szopás. Ahány kamera, annyi féle képminőség... A kontraszt, fényerő, szaturáció beállításokat meg tudom csinálni, de akad egy probléma, amit nem tudom, hogy hívnak, ezért fogalmam sincs hogy keressek rá a neten. Előre bocsátom, TELJESEN amatőr vagyok képszerkesztés terén, úgyhogy kérek mindenkit, hogy így olvassa amit leírok, és ha lehet, ennek figyelembevételével válaszoljon. Előre is kösz!

    A jelenség, aminek nem tudom a nevét az, hogy ha a kamera nagy lassú fordulatot tesz, vagy hosszúan mozog egyenes irányban, akkor a kép nem egyenletesen halad, hanem „döcög”.

    Ha valaki tudja mi ennek a jelenségnek a neve, netán tudja, hogy lehet erre szűrni, esetleg akkora májer, hogy még az avidemux filterei között is tudja, mit és hogy kell alkalmazni, akko ne tartsa magába! ;)

    És még valami. A filmet az elkészülte után közkinccsé fogom tenni. Elvégre is minden idők legjobb rockoperájáról van szó! :) :)

Aktív témák