Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shyksa1

    csendes tag

    Sziasztok!

    Még nem olvastam végig a topicot, úgyhogy ha a kérdésemet már kiveséztétek, egy linket is elfogadok. Szóval, nemrég láttam egy koncerten, h. szinkron vakuztak - a gép beépített vakuja, és egy külső vakuval. Drót és tyúkbél nélkül...persze azt gondoltam, h. van vezeték nélküli módja is ennek, de azt hittem, erre valami fene nagy adóvevő szükséges, vagy mit tudom én mi. De még csak a gép vakupapucsában sem láttam semmit....
    Szóval a kérdésem, h. ez most akkor hogyan müködik, van erre vlmi kis egyszerű, MEGFIZETHETŐ szerkezet? Vagy a fickó vakuja volt olyan (nem akartam megzavarni alkotzás közben, utánna meg eltűnt...nem tudtam kifaggatni)
    Egy amatőr gyerek vagyok egy panaFZ50-el...kell nekem az ilyen? (persze kell, mert nagyon megtettszett, na de mennyire pénztárcakímélő ez?)

    Köszi!

    Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.

  • shyksa1

    csendes tag

    válasz Ijk #711 üzenetére

    Na ettől tartottam...pedig jó kis megoldásnak tűnt...
    És házilag? Mert talán mintha John Lehmann-nél táttam egy olyan megoldást, h. kis adóvevőt haszált a célra (gondolom kivezetett vlmi feszültséget, összekötötte a hooky-tolky-val (franc tudja hogy írják!) és úgy vakuzott...) A linket már nem találom, de ha rálelek, felrakom, mert talán voltak ott érdekes dolgok :)
    Mindenesetre köszi, kár, h. nem lehet, pedig már úgy beleéltem magam...

    Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.

Új hozzászólás Aktív témák