Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ityam

    senior tag

    udi : Fekete pontot szeretnék neki kérni.
    2010. Július végén adtam oda neki egy alaplapot és egy videókártyát mert hirdette hogy tud segíteni legariztatni akkor is ha már a gyári gariból kicsúsztunk. Tehát miután elmondtam hogy minek milyen baja van odaadtam neki egy kis előleget a felmerülő költségeire és átvette tőlem a cumókat.Mondta hogy időigényes lesz biztos az alaplap meg a vga is de az utóbbi lehet hogy már pár hét után meglesz.Mégül többszöri érdeklődésemre 1 hónap után irta hogy valszeg a vgat sikerül elintézni de az alaplapot nem.Próbáltam érdeklődni hogy lehet e irányítani hogy hogy legyen elintézve a dolog. lehet e ráfizetéssel jobbat kérni ilyesmi de sajnos az tmondta hogy egyenlőre vár a kontaktra és addig nem lehet csinálni semmit amig nem jön meg a cumó. Na mindegy mondom legalább lesz jó vgam úgy néz ki.Vártam hogy jön valami infó de semmi. 1 hónap után újra rákérdeztem mi a helyzet.Monta hogy még mindig vár de úgy néz ki hogy a lapot is ki tudja cserélni. Megint nagy volt a boldogság. aztán jött megint a várakozás az új infóra. Újjabb 1 hónap várakozás és még mindig semmi hír hogy mi van:(. ekkor írtam neki üzenetet hogy írja meg hogy melyik fázisnál áll a dolog. mi az oka annak hogy nem kaptam még meg. Nem sikerült eljuttatni még a gyártóhoz? nem tesztelték még? ha igen akkor elfogadták a hibát ha igen akkor a visszaszállításra kell csak várni? meg hasonló kérdéseket tettem fel mert kezdett nyomasztani hogy bár az igéret megvan semmi infó nincsen és hát kíváncsi voltam.2 hét után jött nyugtatgató üzenet hogy minden le van adva a megfelelő embernek nem fognak eltűnni a cumóim.
    Eljött lassan az új év is anélkül hogy megtudtam volna valamit ezért ujra irtam neki hogy a megfelelő emberekre kérdezzen már rá hogy mi van mert az 5 hónap kezd kicsit sok lenni.
    2 hét után jött válasz de nem az amit reméltem.Sajnos nem sikerül elintézni a kártyám :(
    Próbáltam rákérdezni hogy ami pár hónapja még úgy tűnt sikeres az mostanra már nem de természetesen nem érkezett erre válasz.Illetve kérdeztem hogy az alaplapom hogy áll? Mondta hogy azt még próbálja intézni de ha nem sikerül akkor az is jön vissza hozzám.
    Végűl májusban kaptam meg a végleges választ hogy azzal sem tudott mit kezdeni.és panaszkodott egy kicsit hogy egy vagyon volt neki.Felajánlotta hogy annyiért már hoz nekem egy jobb lapot. De mivel 1 év alatt azért vettem másik lapot ezért nem igényeltem hogy pénzért hozzon. Szomorúan állapította meg hogy ez ráfizetéses volt és hogy ilyen nem soxor történik hogy se gariztatni sem javíttatni nem tudja a cumókat.

    Tehát ez a történet. Két hibás cumóm nem kaptam vissza, előleget amit adtam természetesen szintén nem.Cserébe majdnem egy évig tartotta bennem a hitet hogy mégiscsak lehet belőle valami. Mivel mindenki jó véleménnyel van udiról ezért nem feltételezem hogy szándékosan átvert, de ha gonosz lennék nyugodtan hihetném.
    Mindenestre úgy érzem ez egy fekete pontot megérdemel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák