Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fir3Fly

    csendes tag

    Üdv!

    Közeljövőben seed szervert szeretnék bérelni, nem nagyon vet fel a pénz így előtte jól körül akarok nézni, jó pár oldalt visszaolvastam itt tehát van egy két tippem kiszemeltem.

    Csak szeretnék véleményt kérni jelenlegi felhasználóktól is.

    40GB korlátlan torrent max 200/200mbit - 3000Ft - jól hangzik...

    a mega ugye 10 a hatodikon a 8 bit 1 Byte vagy hos is van, valaki ezt át tudja váltani nekem MByte/s-re?
    Bár nem tudni hogy ez 40GB hanyad része egy HDD-nek mert ugye ez fontos hogy hány felhasználó osztozik egyen és ha mindeki korlátlan hát elég ramatyúl lehúzhatja a sebességet a HDD fizikai határai.

    Na most én olyan szolgáltatót keresek ahol adott a feltétel a következőkhöz barátságos áron.

    40-60 GB tárhely 5 slot és stabil, garantált 250MB/s-es kapcsolat biztosított.

    Segítségetek előre is köszönöm!

  • Fir3Fly

    csendes tag

    válasz Kekmen #408 üzenetére

    "Mbit-et akartál írni, a nagy B ugyanis byte-ot jelent, 250MB/s az meg ugye 2Gbit."

    Valóban :B , de mire észrevettem a fatális hibám már késő volt és nem tudtam szerkeszteni a hozzászólásom :S

    Hál égnek az árajánlatkérő levelemben már jól írtam;)

    Tehát stbil, /jól seedelhető torrenttel elérhető/ 20-25 megabájt/s-es (így tuti nem b@szomel:D) kapcsolatot szeretnék!

    A kölön vigyó végül is ennél a sebességnél még úgy gondolom nem lényegesen nagy szökség, vagy tévedek?
    Bár azért ne egy terrás vagy fél terrás legyen eldarabolva x userre.

    Az ajánlatban amit kaptam pont az nem tetszik hogy korlátlanul, ész nélkül futtathatóak a torrentek, szerintem egy ilyen eset már megköveteli a saját vagy max 2user usztozik 1 HDD-n.

    Az elképzlésem tolmácsoltam egy szolgáltatónak, délutánra ígért árajánlatot, ha megkapom itt is közzé teszem ha érdekli a publikumot. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Fir3Fly

    csendes tag

    Véleményetek szeretném kérni!

    Fentebb már írtam hogy kaptam egy kecsegtető ajánlatot melyre kaptam is egy próba acc-ot.

    bár a letöltés 15MB/s re van korlátozva a feltöltésnek "elvileg" nincsen korlátja.

    Azonban.
    Torrent hozzáadását követően, szépen beindul a leech és seed, eddigi max 16MB/s volt
    de nem tartósan.

    Hja egy fontos amit majd elfelejtettem!Kb 7-8 percig tudta tartani a 10MB/s feletti sebességet a most 1-2 körül döcög...

    Kérdés:Mi okozhatja ezt?
    A fentebb már említett fizika és a több (l)user es HDD miatt?
    Vagy egy ilyen próba acc be van korlátozva? aminek nagy értelmét nem látnám, hisz ezzel lehet a legjobban megtartani, magamhoz vonzani a kuncsaftot.

    Vélemények?

  • Fir3Fly

    csendes tag

    válasz sasa311 #452 üzenetére

    Hmmm értem mit mondasz, csak egy dolgot nem :))
    Ha a seederek (értsd szerveres feltöltó) szerverről tolják...
    És a Gigabit az Gigabit... lehet előbb beállt seedelni mint én és ha nekem is van akkora sávszélességem miért van h valakitől szedik 25-30MB/s-el...
    Ilyenkor az n számú leecher X MB/s mértékű letöltési sebessége nem egyenletesen oszlik el? feltéve h a sávszélessége mindenkinek egyenlő

    Na de mind1

    Gondolom itt a kliensnek is nagy szerepe van... mert ugye az jelzi a leecher kliensének h na nekem ez a csomag megvan, azt vigyed... meg gondolom még n*n^(n+1) db okai lehetnek még mindennek, ne is ragozzuk!

    Egy kis reklám:
    Itt bukkantam rá a szolgáltatóra!

    skyn3ts@gmail.com elérhetőséggel

    Levelekre 10 max 30 percen belül válaszol, készséges!
    A sebesség magagáért beszél 19MB/s a rekord /3 óra alatt/
    webui nekem nem tetszett, valahogy alapból olyan idegen nekem a webuis téma...
    jobban preferálom a távoli asztalos esetleg VNC-s és társai megoldást.

    FTP kiváló hozta a netem névleges sebességét! 1-1,2MB/s [megabájt]

    Bátran ajánlom mindenkinek!

    szerk.:
    Übergagyi, láma kérdés: LogMeIn-t használó szolgáltatót ismer valaki?

    [ Szerkesztve ]

  • Fir3Fly

    csendes tag

    válasz VladimirR #454 üzenetére

    VladimirR

    Idézem:"webui nekem nem tetszett, valahogy alapból olyan idegen nekem a webuis téma..."

    Nem szóltam le a webui-t!

    Engedtessék meg! :U
    Ez nekem az egyéni véleményem, a hozzá való viszonyulásom.

    nfsu17 és mindenki :D

    Ezeket a szolgáltató nem engedi egyénileg beállítani?
    Főleg egy egy olyan szolgáltató aki távoli asztalos kapcsolódást is engedélyez.

    Általában mennyire van lekorlátozva a felhasználó ezt tuti minden erővel, pixelenként 3 testőrrel védik:DD, vagy hogy pontosabban fogalmazzak az torrent kliens?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák