Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tangerine

    senior tag

    válasz Rover623 #124 üzenetére

    Azért elég nagy meló lenne 8 cucc minden funkcióját egyesével megtanítani, átlag 30 gombbal számolva. Egy napig biztos eltartana. :((

    Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

  • tibike8

    őstag

    válasz Rover623 #124 üzenetére

    :(((
    Na már most ez szép és jó lenne, csak ha ott vagyok, hogy az összes cuccom összes gombját úgy kell tanítani neki (mert ha teszem azt a gyáriakkal egyik cuccomat sem viszi) akkor elég kevés a memó. Fentebb elhangzott valakitől, hogy valszeg készülékenként 30- at lehet tanítani. (A gyártó valamelyik honlapján azt írták, hogy összesen 30 és nem darabonként, de azért feltételezzük, hogy 8x30) Namármost nem egy távomon 30- nál jóval több gomb van, így elég kevésnek tűnik az össz memo (Hogyha meg nem mindent taníttatok meg vele akkor meg minek az univerzális mert időnként kelleni fog az eredeti is)
    Persze benne van a pakliban, hogy minden o.k. vele és jól használható, de mivel ez nem biztos így nem kockáztatok még 10000Ft- ot sem. Nem vagyok abban a helyzetben sajnos. Vagy Te vállalod, hogy megveszed tőlem, ha nem tudom használni? :((
    Ps.: Én örülnék a legjobban, ha eleve az egész távirányító egy tanítható üres memória lenne (nem lenne semmilyen gyári előreprogramozott vacak benne) és ez egészet a nulláról kelleni felokosítani. A környezetem a megmondhatója, hogy mennyire el tudok pepecselni az ilyen bizgentyűk állítgatásával és vásárlás előtt mennyi hetet vagy hónapot töltök el az utánajárással nehogy hülyeséget vegyek. Nem bölcs dolog látatlanban megitélni valakit! :(

Új hozzászólás Aktív témák