Új hozzászólás Aktív témák

  • tibike8

    őstag

    Helló Mindenki!

    Olvasgatom már 1 ideje a hozzászólásokat és mivel én is tervezgetem már pár éve, hogy becserélem a jelenlegi 6 távirányítómat egy fullosra, körbejártam a Kameleon 8 témát. Mivel a 6- os kicsi (nemsoká' 7 távom lesz), a 10- es meg drága így a 8- ast néztem ki. Megnéztem 1 rakás Amcsi online shopot, de a legtöbb csak helybe (vagy max. Kanadába küldi ki), de azért találtam aki hajlandó lenne Magyarhonba is postázni. A Kameleon $50.95 náluk (kb. 9500Ft) a posta kölcség +$45 (kb.8500Ft). Le is leveleztem velük a dolgot. Ezt írták először:

    SHIPPING METHOD
    =========================================
    Postal Services (Outside USA)

    ITEMS ORDERED
    =========================================
    Qty: 1, Item: URC-9960: ONE FOR ALL URC9960 8 DEVICE UNIVERSAL LEARNING REMOTE WITH KAMELEON SCREENS, Total: $50.95

    =========================================
    Subtotal: $50.95


    Shipping: TBA

    ORDER TOTAL: $50.95

    PAYMENT METHOD
    =========================================
    Western Union
    The instructions for Western Union payment will be e-mailed to you shortly with order total.

    Ezt a megrendelés visszaigazolásaként küldték. Ezt meg kellene erősíteni, de előtte rákérdeztem a postaköltségre. Ezt válaszolták:



    The shipping charges are $45 and the order total is $95.95 The payment information is below.

    The total amount due for your order with Avalon Gadgets is $95.95
    Please make your payment through Western Union to the following person:

    The payment must be made to:

    Name: Rostislav Pritsker
    Western Unit Agent Location: I AIR PARCEL, 2754 CONEY ISLAND AVE, BROOKLYN, NY 11235

    Once the payment is made, you must e-mail us the Western Union payment control number. We must have that number in order to receive your payment!


    Thank you!


    Mi és mennyi költség jöhet még erre mire megjön? (pl. vám) Egyáltalán működhet így a dolog? Esetleg közösen is lehetne rendelni 1 postaköltséggel.


    Ja még annyit, hogy az Avalon Gadgets online shopról van szó.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák