Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolly

    veterán

    válasz Asbee #17489 üzenetére

    A synalb teszt csak SARS-COV2-Spike -ot néz ha jól tudom a Tritonlab viszont mellé Nukleokapszid IgG-t is elvileg ha jók az információim a Sinopharm miatt mivel a teljes elölt vírus bekerül az emberbe így másabb az immunválasz nem annyira specifikus mint az adeno és mRNS vakcinánáknál...

    Tehát több olyan esetről tudok ahol a Synlab teszt hasonlót mutatott de a Tritonlab már pozitívat ...

    Viszont nekem az első oltás után 3 héttel már 31,4 a synlabnál majd nézek a második oltás után 4 héttel is egyet (most úgyis elég sokszor kell mennem vérvételre más okból) mert ugye Sinopharmnál akkor lenne értelme

    Azért nézettem meg, mert tavaly tavasszal volt 2 hetes betegségem ami nem tudtam, hogy mi de nem lettem okosabb ezzel az antitest szinttel :) ilyen távlatban (reméltem a gyorsabb immunreakció miatt nagyobb értéket kapok, ha már átestem a víruson).

    #17498zilazil:
    tisztában vagyok, hogy ez negatív, de ahogy te is írod (én is írtam) első oltás után 3 héttel nem rossz eredmény (van akinek második oltás után 3 héttel ennyi). Azért néztük meg, mert tavaly tavasszal volt / van esély rá hogy átestem a covidon szinte tünetmentesként (2 hét gyengeség... mert a feleségem elég csehül volt közben - gyengeség szagvesztés) de ettől az eredménytől sajnos ebben nem lettünk okosabbak

Új hozzászólás Aktív témák