Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz zambozoli #53653 üzenetére

    Azért win ossza a netet, mert itt nálunk gyakorlatilag a net is wifi-n érkezik, csak mindenkinek más a belépési jelszava. Én meg épp a hatótáv szélén vagyok és a gépemben lévő D-Link DWA-547 kártya úgy vettem észre, hogy erősebb, mint a router. Elég erős a jel. Meg eddig egy WA901ND-m volt, amiben sehogyan sem tudtam megoldani, hogy az "vegye" a netet is, és ossza tovább a lakásban.
    Ennél a WR1043-nál sem tudom, hogyan tudnám beállítani. Ehhez mondjuk egy "referencia" config fájl jó lenne.

    Ha ez a router elég erős és megoldható, hogy kliensként felcsatlakozzon wifi netre, de ugyanakkor kezelne egy külön helyi hálózatot szintén wifin és kábelen, akkor az lenne a leg jobb.

    Az nem megoldható, hogy az itthoni eszközeim külön-külön csatlakozzanak fel a wifi netre, mert egyrész egy jelszóval csak egy eszköz csatlakozhat, másrészt a net wifijét pl. a telefonom és a többi gép már nem is látja. Meg persze az itthoni helyi hálózat kell, hogy a gépek között tudjak fájlokat mozgatni.

    Openwrt van.

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák