Új hozzászólás Aktív témák

  • berVi

    senior tag

    nah, így 5 perc keresgélés után megtaláltam a témanyitás linkjét (látszik, hogy sűrűn fórumozok itt)... szóval:

    van itt valaki, akinek ilyen adaptere van? ha igen, meséljem nekem legyen szíves a tapasztalatairól. ami érdekelne:

    - stabilitás (pl. szakad-e időközönként)
    - hatótáv (erről csak jót olvastam eddig)
    - sebesség (erről semmit nem találtam, a névlegesen kívül), jó lenne, ha az a 300mbps nem csak papíron lenne 300...
    - windows 7 telepítés-használat (elvileg semmi gond nincs, a vista driverekkel mennie kéne)
    - windows xp telepítés-használat
    - linux telepítés-használat (ez elvileg még problémás, de kevésbé érdekel), disztró mindegy, ha egyikben megy, másikban is megoldható

    + sok helyen írták, hogy a mellékelt usb kábellal jobban hasít. na jó, ez logikus, mert az usb csatlakozó általában eldugott helyen van, de ha nem muszáj, nem vezetem ki valahova, tehát az is érdekelne, hogy simán a gép hátuljába dugva hogy megy.

    egy wrt320n-hez lenne. ha szerintetek nem jó (remélem, ilyen nem lesz), érdekelne, mit ajánlanátok helyette. nem szeretnék vagyonokat költeni rá, ez meg csak 5k.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák