Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tepizoli

    tag

    Sziasztok!
    Szeretnék segitséget kérni abban a problémában hogy vettem egy Tp-Link TL-WR340GD tipusu routert. Nekem mikrohullámú netem van vagyis van a tetőn egy parabola antenna abbol lejön a kábel egy eszközbe abbol egy routerbe ami szintén tp-link gyártmány azthiszem 860 a tipusa. Ezek az eszközök mind a padláson vannak és abbol a routerből jön le két kábel a lakásomba. Nos most az egyik lejövő kábelt dugtam az uj routerbe és szerettem volna tovább osztani a netet mert uj kábel lehuzása a padlásról nálunk nagyon macerás.De sajnos bárhogy probálom beállitani nincs net. Kérem segitsetek mit kell beállitani és hogy egyáltalán lehet e két routert sorba kötni. Köszönöm!

    A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

  • tepizoli

    tag

    válasz Truman #137 üzenetére

    Köszönöm! Sajnos azt én sem tudom megmondani ,hogy milyen eszköz mert a szerelők is csak igy emlegetik és nincs semmi ráirva igazság szerint még doboza sincs csak fel van rakva a panel a padláson a gerendára. Valami modem lehet ebbe megy a fejből a kábel és UTP jön ki. A leirás aminek a linkjét küldted viszont nagyon hasznos mert pont van benne egy ilyen rész hogy routerek karöltve ahol két routert sorba kötnek. Amint lessz idöm kiprobálom az ott irtakat. Mégegyszer köszi!

    A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

  • tepizoli

    tag

    Sziasztok!
    Szeretném a véleményeteket kérni. A padláson ami egy sima palatető van nekem fent egy router a típusa: TP-Link WR340GD. Ez egy sima olcso kis egy antennás cucc. A garázsom ahova netet kelett varázsolni kb. 50 méterre van. A jel igy gyenge vagy nagyon gyenge szinten változik. Kaptam kölcsön egy TP-Link TL_WR940N tipusú router .Ez egy 3 antennás drágább model. 11ezer volt. Elvileg azt írták hogy tudja a kiterjesztett hatotávot de ugy érzem hogy ez parasztvakitás mert feltettem a padlásra a másik helyett és a térerő ugyan akkora mint a másikkal. Szerintetek ez mért van ? Rossz beállitás ilyenre gondolok hogy lehet e a menübe állitani a teljesitményt vagy egyszerüen csak tul sokat vártam és nincsenek csodák. Vagy milyen és menniért kell routert venni? Valamint még azt kérdezném hogy az enyémen cserélnék antennát egy ilyenre akkor kicsit jobb lenne a helyzet?

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

Új hozzászólás Aktív témák