Új hozzászólás Aktív témák

  • medve úr

    csendes tag

    válasz lantana #602 üzenetére

    lantana: ha tényleg idegesít és hideg levegőt fúj, akkor még azt megpróbálhatod, hogy a beállításokat módosíthatod, sőt, újakat - sajátot is - létrehozhatsz, elméletileg ha megnyitod (nem jobbegérgomb és kiválaszt, hanem duplakatt balegérrel), akkor a beállításokat egyenként állítgathatod, nekem a hűtéstípusra is van egy csúszka, azaz leszedhetem minimumra, nézd meg, van e nálad (habár én azt fulloson hagyom, mert a melegedéstől függően magától kapcsolgatja a ventit, azaz ha nincs terhelés, elhallgat, ha DVD-t írok, akkor elkezdi pörgetni, mintha helikopter jönne)... :DDD

    naszóval ezt még megnézheted, de csak alacsony prociszint mellett ajánlott alább venni a hűtést, habár ha véletlenül túlmelegszik, akkor sem hinném, hogy baj lenne, automatikusan lelövi magát a proci, hogy ne sérüljön, de a hosszú élettartamhoz szerintem bepróbálkozhatsz egy alacsony hűtési fok beállítással - márha nem azon van...

    egyebet nem tudok, nem hinném, hogy a Core 2 jobban melegedne, mint a sima Core - sőt, pont ellenkezőleg - dehát te is írtad, hogy hideg levegőt fúj, szóval nézd meg, de az is lehet, hogy nagyon biztonságos szintre rakták a hűtést :Y

Új hozzászólás Aktív témák