Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz Anonymus23 #34259 üzenetére

    Azért akartam megcsinálni,mert playstation-ön vannak "trófeák".Ha vmit elérsz egy játékban kapsz ilyen trófeát.
    Ebben a division-ben a két legnehezebb trófea egyike az,hogy "Ments tárgyat mind a 8 kimentési ponton."
    A 8-ról mesélt a profi barátom..azt mondta,hogy iszonyat kemény.
    Na én tegnap éltem a "káosz" adta lehetőséggel (mki lehet egy fekete zónában) és rácsatlakoztam az egyik barátomra aki tier 5-ben játszott.Bementem hozzá a fekete zónába és barangoltunk.
    Egy eltévedt golyó is halál volt nekem,de amikor ők feküdtek én tudtam gyógyítani.
    Aztán csatlakoztunk két Iszonyat Kemény játékoshoz. :-) (akik először lenyomtak minket mint a bélyeget,de aztán látván a szintemet segítettek "kicsit".)
    Ennek a két embernek konkrétan semmi és senki nem volt ellenfél.Túlzás nélkül írom.Iszonyat amit mentek...
    Ha játékosok jöttek azokat darálták,ha gép akkor azokat.Ha játékosok visszatértek..megint haltak. ((Szerintem ti így nyomhatjátok gépen...Tényleg Kőkemény Profik..))
    Fekete zóna utánpótlás nem tartott tovább 20-30sec-nál és én is megkaptam a komoly cuccokat. :-)
    Ládákból viszont Nem!Semmit!1. szintű zöld cuccokat kaptam,de csak a kulcsos ládákból.A sima nagy ládákból nekem semmi nem jött.
    Aztán az ellenőrzőponton......keményen megszórtak cuccokkal. :-))))
    Banshe árnyéka kesztyű+stb.,stb.alfa talent-es dolgok,sok zöld+arany cucc.
    Komoly volt... :-) Szinte semmit nem adtam el.Szeretném majd nektek megmutatni és véleményt kérni,hogy mit érdemes. /De már nem ebben a topikban.Nem szemetelek ide.Megkeresem az off-ot./
    Kértem az egyiktől screenshot-ot -a cuccairól-,de nem küldött.Kértem,hogy írja le és EZT írta.
    Mond ez nektek vmit?

    Bocs,megint hosszú lett.

Új hozzászólás Aktív témák