Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pottyoske197

    tag

    válasz micafighter #31601 üzenetére

    Ez igy igaz. En 90 % ban egyedul DZ zem es vna hogy 3-4 ora alatt 1 szer lonek le.
    Folyamat pulse es ha latom jonnek a csapatok foleg a RUS meg egyeb forumon jelzett lovoldozosek, kapcsolok pisztolyra es megyek feljeb vagy lejebb. kimentesek helye valtozo 3-4 et hasznalok inkabb 6 os 5 es 4 es DZ zonaban. ott ahol nem kell sokat mobokal sem kuszkodni ha veleltenul legyengitenenek es jonne player akkor konyebben fekudnek.
    kimentesek is valtozoak volt hogy 40 ladat szedtem ki 4 ora alatt es meg egyeb cuccokat.
    vol hogy 2 ora alatt nem tudtam csak 5 ot osszeszedni, megeloztek masok es sokat voltak az adott szerveren nem sikerult a kientes mert leszedtek masok stb

    Valtozo, de mar elboldogulok. Mobok ne jelentenek gondot egyedul sem, siman leszedem barmelyik csapatot ha nem egybol akkor masodik nekifutasra. Tapasztaltam hogy nem mindig lovi be a jatek egyforma erossegure volt hogy ketszer annyit kellett szenvedni amig megtissztitottam az adott teruletet. vagy suply dropnal osszefutottam dupla mob csapattal, egymasnak voltak esve de ahogy kozbeszoltam mind ramjottek.
    tegnapelott egyedul siman 2 supplyt csinaltam kozben meg neves mobokatat is legyurtam ropke 1 ora alatt full volt a a kimentes arany ladaval az jo nap volt. na meg ami jott a ladabol az szinte semmit nem ert.
    minden cuccon eletronika volt mar a hajam teptem, full pancelos szettek elektronikaval, de az atalaktas miatt 2 dolgot kellett volna cserelne . 3 db AB 1332 es 1334 pancelllal amire pancelporgetes teve kimaxolhato, de elektronikas, szovla 2 dolgot kellett volna valtoztatnom, igy hat eladtam oket, hasonloan egyebeken is . utobb 1 napba 80 % a a szetteknek elektronikas. Nem tudom a Specializalt taska hatasa e vagy mi de mar idegesito kicsit.
    Elejen en is DZ t utaltam mert hat 1.3 ban a mobok annyira erossek voltak hogy kinlodas volt egyedul leszedni, de hat gyorsan jo cucchoz nagy mennyisegben itt lehet jutni. na meg penz ha van venni az arusoktol, de oda sok cuccot kell eladni stb
    Survival is bejon de ott neha neha sok idotoltes es a vegen nem tudsz kimenteni mert elhalsz.
    DZ zni azert meg kiprobalnam tobbszor csapatban, nem szoktam rugozni de ideje kiprobalni.
    a szetteket meg maxolnam mert van meg amit alaitani
    4 banshe barret+specializaltal megyek tobbnyire DZ be de meg alakitgatok barret+savage re
    Most vegyesre alltam tesztelgetem a Gloves kesztyut de nem mindig adja a +16 fegyversebbzest. nem tudom de olyan ez a programkod mind az idojaras. hol esik hol havaz de sutni sosem sut a nap

    1 kerdesem lenne ha valaki tud segiteni, es lenezest ha en ballga nem lattam volna meg azt ami ki van teve
    - DZ nevezetes mobok terkepe valahol nincs meg ?? ha igen nem linkelnetek vagy jelezzetek hol keresgeljem, mert nem kapom, vagy csak a szemem nem uti ki

    KOszi

    [ Szerkesztve ]

    pottyoske

Új hozzászólás Aktív témák