Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    válasz Mister_X #214 üzenetére

    Köszönésnél meghajlás, többször, nem meghatározott számban. Kézfogás lehet, de csak ha kezdeményezed, illetve, esetleg teljes viszonzásra talál, ha az illető élt pár évet külföldön. Pl. Tom a maga másfél évnyi new orleansi tapasztalatával egész őszintén tud kezet rázni.

    Ősznteség terén sajna nem csak ilyen téren van gond. Pl, ma az egyik kollégám felhívott egy jegyárusító céget, hogy lehetséges-e, hogy ő vesz jegyet a saját nevén, saját hitelkártyájával, de én utazok vele (Kyotóba szeretnék ellátogatni 3 napra). A hivatalos ügyfélszolgálattól azt a választ kapta, hogy "talán igen"... Na, most ezt logikázza ki valaki, hogy mit jelent. Tök jó, hogy egyértelmű kérdésre sem képesek korrekt választ adni.

    "Idehaza egyenesek a nőstények..."
    Kissé több tisztelet nem ártana, de egyébként egyetértek, ha nem tetszel nekik, azt meg fogod tudni. De, itt a nők kissé elnyomás alatt élnek, még mindig, szóval, ez felmenti őket valamelyest.

    "Gondolkodtál már japán fordítóketyerén?"
    Androidos alkalmazáson gondolkodtam, ami úgy működik, mint mondjuk a Barcode scanner, de nem találtam ilyesmit. Lehet, hogy ez a következő sikergyanús ötletem... Nagyban megkönnyítené az életemet, mondjuk, tudnék gyorskajáldában enni,meg ilyesmi...
    A rosseb fog tapipadon kanjikat rajzolgatni. :D

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák