Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Avicularia #52 üzenetére

    spoiler:

    na, jah... tudtam, hogy ez fog történni, mert ezt a poént ellőtték már a szökésben... kicsit félek is, hogy a fickónak olyan idióta szerepet adnak, mint a szökésben a pszichopatának... a sorozat első 3 részét tegnap megnéztük: nem rossz, de szerintem elég kiszámítható... pl. otthagyta a fickó a fegyvereket a városban a tank mellett és visszamennek érte :W (gondolom a félkezű fickó gyorsabb lesz, lenyúlja és májerkedik majd) amúgy vannak logikátlan dolgok bőven: amikor "figyelemeltereltek", miért nem akkor ejtették útba a táskát? :U egyszerűbb lett volna... meg mellékesen egy akkora épületben, ha be lennék zárva, összeszedném az összes olyan dolgot, amivel kárt lehet okozni a zombikban: pl poroltókból lehet több száz egy akkora épületben és abban is hajtógáz van, amit be lehet robbantani... ezzel azért lehetett volna tisztogatni az utcát és háztól-házig lehetett volna menekülni... majdcsak elfogynak egyszer a dögök... :) jah és az is érdekes, hogy a zajt a sziklák visszaverték, a felhőkarcolók meg nem? :U ...na, mindegy... az ilyen logikátlanságok ellenére tetszik a sorozat és nézni fogjuk... majdcsak nem megy át gagyiba és nem laposodik el... a környezet/szereplők nagyon jók...

    ui: másik hülyeség: a fickó felsorolta, hogy a tasiban van 6 sörétes, 2 távcsöves, 1 tucat pisztoly meg 700 tár... valaki számoljon már kicsit :B én párszáz kilóra tippelnék ennyi fegyvert+muníciót

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák