Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    A fegyóm újabban külső nézetben a karim lába előtt is megjelenik a földön és szépen tolja maga előtt... ezzel a buggal találkozott már valaki? Az új modokat viszont amikkel játszom már használom egy ideje és nem akarok régi állapotokra visszaállni, mivel sajna az van ha nem töltöm be azokat, akkor széthullik az egész... szóval patch-elgetnék inkább vagy mod töltési sorrendekkel variálgatnék... Csak az válaszoljon aki szembesült ezzek a buggal konkrétan, hiszen a mod-dlc-patch-ini (és egyéb script) konstelláció jellegzetes esete lehet ez; általános találgatás kioktatás már fáraszt...

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz katt777 #12485 üzenetére

    "1500 óra min játékidő."

    A sok játékidő már nem biztos hogy olyan nagyon jó pont, mint mondjuk 10 éve, mivel olyan játékdömping van, hogy az ember szeretne mással is játszani és nem fél-egy évig egy RPG tolni... Én a Skyrmet tavaly kb 5 hónapig nyomtam (napi 4-8 óra), igaz abból kb egy hónapnyi idő csak az ini-file-okban molyolás, modolgatás és bug-halmokkal bírkózás...

    Aztán félbehagytam, mert egyszerűen meguntam és kijött közben egy valag game, amik érdekeltek, úgyhogy mire kb egy évvel később újra elővettem a Skyrim-et, végigtoltam vagy 10-20 game-t, még RPG-t (vagy féligmeddig rpg-t: pl Risen2 , Fable3, Two Worlds 2) is...

    Folytatva a félbehagyott Skyrim-et ismét elment kb egy hónap befrissítgetni, az ini.-ket megint barmolgatni, dlc-k, modok, patch-ek, scriptextenderek különféle ENB, FXAA meg ki a bánat tudja milyen szütymők, amiket ajánlgatnak a fórumokban és szakportálokon.

    Na és már hónapok óta napi szinten tolom (4-8 óra) és még csak halványan sem sejlik fel a game vége... közben megint kijött egy sor cucc, fel is telpítgettem párat és ott vannak az ikonok az asztalon, a gamék szűzen sorban várva rám és én meg csak Skyrim-ezek és Skyrim-ezek se vége se hossza...

    Az Obliviont 3-4 hónap alatt, kiegekkel együtt le lehetett tolni. A Morrowind mondjuk hasonlóan hosszú volt (legalábbis nekem aki nem végigrohanok a főküldin, aminek semmi értelme, ha valaki így rpg-zik, az NEM rpg-zik... kn olyan mintha guminője lenne igazi helyett...hanem benne élek a játék világában alaposan , ahogy azt jó), de akor még nem volt ilyen game-dömping, nem sürgettek ennyire az új megjeleneések, mint manapság... szóval Ilyen se vége sehossza megoldás, nem biztos hogy a legjobb...(főleg így hogy mod-zivatar és bug-tenger van még mellé)

    [ Szerkesztve ]

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Jorus #12490 üzenetére

    Játékstílus kérdése nyilván. De azért azt eléggé furcsállnám, ha minden küldit becsülettel végigcsinálsz ennyi idő alatt...és úgymond normálisan és nem ész nélkül rohanva, nem elmélyülve és kiélvezve...
    Én pl minden egyes hullát kipakolok, a cuccokat szortírozom, a lakásaimban lepakolom ami tetszik, bár idő után már kitapétázom általában armorokkal fegyókkal... a többit eladogatom, csak arra órák mennek el hogy a kereskedőket végigjárjam stb stb.... de mondjuk a dlc-ken kívül, vagy 100 mod fenn van nekem, köztük küldi-modok is jó néhány...
    De gyakran órák mennek el a szoftver-"fejlesztéssel", tegnap pl azzal szüttyögtem hogy néhány olyan ocsmány szikla textúrát eltüntessek, ami 4 megás Voodo 1-es 3d gyorsítón is 15 éve jobban nézett ki az akkor játékokban; aztán hogy a fák mozgását helyrehozzam, mert katasztrófa az, hogy a fa-mozgások szaggatnak és teljesen inkonzisztensek... s ami a legidegesítőbb, hogy attől függően milyen szögben nézel fe-le a fára, szögönként változik a mozgás sebessége, van hogy megáll, van olyan környezet, hogy ha 12 óránál tehát mondjuk 0 fokos "szögben", szemből nézed a fát, meg sem moccan, csak ha kb 45 fok-ban le vagy felnézel rá... borzalmasan idegesítő, ilyen a legbugosabb játékokban sem volt soha...
    A Skyrim nekem kb olyan "élmény" sajnos mint a Gothic3 volt. A legjobb létező játék lenne éppen, csakhogy egy akkora légy van beleköpve a levesbe ezzel a sok felháborítóan borzalmas buggal, hogy gyakorlatilag szinte kínszenvedéssé válik és nem szórakozás. Kb mintha mondjuk sikerülne felszedni a világ egyik legszebb topmodelljét, és amikor a bugyit leveszed róla, döbbensz rá hogy nem is lány (vagy csak féligmeddig..) XD

    [ Szerkesztve ]

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Xerxész #12494 üzenetére

    Hát nem tudom... gtx680-on, amin az állítólag hardvert zabáló legújabb Tomb Raier rész 50 fps-el megy..? De megy tűrhetően a Crysis 3 is pl... Elég érdekes lenne...

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz genndy #12511 üzenetére

    Egyébként ha kezded unni, tedd Legendaryra a 100-as skilljeidet. 15-ről kihívás őket újrakezdeni, 50-60-as szinten...

    Ahhoz kell egy mod nem?

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz kiskornel #12497 üzenetére

    Örülj hogy van enchant potid...!!! Én addig modolgattam, amíg egy ideje sem kovács, sem encsiző poti nem létezik legfeljebb ha konzolon add-olok, de az meg ugyebár nem fair... XD
    Amúgy ahogy elnéztem ha a 100-at eléred egy skillnél, azon már a poti nem emel... vagy nem?

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz #57919488 #12496 üzenetére

    Megint csak a Gothic3-at tudom említeni. Bughegy és annyira elfuserált a motor, hogy még 7 évvel később most is top gépen is beszaggat... Ez a szaggatás, akadozás kb pokollá teszi szinte a játékélményt, harc közben mikor beakad, az őrület. Mégis minden idők legjobb vagy legalábbis egyik legjobb game-jének tartom, mert annyi minden más meg egyszerűen zseniáls, egyedüláló és utolérhetetlen (pl hangulat, zene stb)...
    Skyrim is hasonló... hát persze hogy top-ok közt van hibáival együtt nyilván... Különben nem "szenvednék" vele lassan fél évnyi időtartamban... a sok bugért és idegesítő dologért kárpótol egy csomó minden mással... eleve a TES hangulattal, Morrowind nosztalgiával.. Apropó Morrowind. Azt mondjuk én nem modolgattam, csak a gyári kiegek és a magyarítás volt rajta, mikor másodszor toltam (először meg teljesen natur)... ÉS SEMI BUG-ra nem emlékszem... tök hibátlan volt, vagy legalábbis én nem vettem észre semmi zűrt...

    [ Szerkesztve ]

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    Nekem az eqipped két fegyó közül az egyik továbbra is mindig nem a karim oldalán van, hanem előtte a lába közt a földön tolja maga előtt... nem találtam rá egyelőre bugfixet és már 3 hete variálgatok modok ki-be, sorrendek és a bug marad... alapjátékban, modok nélkül, nincs ez a bug... szerencsére fps módban szeretek játszani, ezért ritkán látom, hiszen nyilván csak külső nézetben látszik... a Skyrim egyik "szépsége" hogy bizonyos bugokkal együtt kell élni... ;)

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    De azért majd egyszer csak lesz TES 6 nem?

    Ez az Enderal olyasmi mint a Nehrim gondolom. Hogy áll? Kész van már? Letölthető?

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Klikodesh #12566 üzenetére

    Ráérek.
    Mire a Skyrmet- letudom az lesz még vagy fél év, pedig vagy 4-5 hónapja nyomatom.
    Aztán újra akarom játszani az Obliviont és a Morrowindet is, szétmodolva magyarítva.... ezenkívül pedig még van vagy 50-100 game ami a várólistámon van (pl a Dragonage-ekkel egyáltalán nem játszottam még, csak fel vannak telepítve ezeréve és sorolhatnám)... szóval csak csinálják nyugodtan évekig felőlem... jó munkához idő kell... legyen jól kitesztelve, bugmentes, játszható, érdekes, változatos, lebilincselő stb stb ;)

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    Nekem a bal kézeben levő fegyverem, ha elrakom, a karim lába előtt van a földön mindig.. De mondjuk nálam mod káosz van, vagy 200 mod van fenn össze-vissza gabalyodva és sem időm sem idegem kimazsolázgatni a bugot (ill. konfilktot), infó meg sehol róla, már hónapok óta nézegettem fórumokat de semmi... végtére is örülök hogy egyáltalán viszonylag stabilan - ritka elszállásokkal - viszonylag min szaggatással, viszonylag játszható az egész így szénné modolva... ahoz képest hogy volt hogy egy hétig sem bírtam elindulásra bírni eleve a gamét ez egész jó eredmény, csak egy fegyó a láb előtt és amúgy műxik tűrhetően... nemde? :D

    [ Szerkesztve ]

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Xerxész #12589 üzenetére

    A BOSS offline nem műxik csak online... nálam itt el is csúszott a történet... ;)

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Helmoras #12590 üzenetére

    http://prohardver.hu/tema/re_skyrim_kis_uti_es_modkalauz/friss.html

    Itt leveleztem a napokban kollegával, aki egy egész kellemes kis listát csinált...

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Chapel #12594 üzenetére

    Én speciel ezt úgy oldottam meg, hogy feltettem a "better vampires" mod-ot... abban szépen részletesen lehet paraméterezgetni mindent.... addig is ha bemész a farkasemberekhez (nem éjjel, mert az őrök akkor is látnak), hanem ha nagyon nem bírod a strapát egy invisibility potival pl... ott, ha már farkas vagy akkor le is veszik rólad az átkot (amit a vampirlord vagy idővel a lánya bármikor igény szerint visszacsinál)

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Chapel #12596 üzenetére

    Nem tudom, mert én nem voltam hajlandó elszenvedni ezeket szivatásokat (tudod inkább feltettem egy "gyógyító" mod-ot), szóval nem tudom hogy éjjel is látják a vampiron vagy sem, nappal pl van olyan mód, hogy fényre és éhségre torzul el a fej elég durván, a szem sárga, borzalmas csúnya lesz a kari.
    De kétféle vampírság van ugyebár. Az egyik amikor csak simán megmar egy normál vampír, a másik, amikor elfogadod a lord-tól az ajánlatát és még zoralabb vampírságot ad. A kétféle vampírság meglehet hogy különböző. Asszem a sima alap vampírság, sima cure disase-vel gyógyul vagy szentélynél áldással. A lord féle szupervampírságot, egy szerzetes vagy a farkasemberék tudják levenni Whiterun-ban..

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    Ez a flyaway bug az Oblivionban volt, modolás hatására ha jól emlékszem jellemző... aranyos...:D

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Varlaisaran #12630 üzenetére

    Grat köszi! :R Tölthető már? Ilyen új frankó maszek kieg modokról van valami lista? Gondolom mindnek külön honlapja van... nem?

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Varlaisaran #12633 üzenetére

    http://www.moddb.com/mods/luftahraan

    Ez milyen? Jó? Ismeri valaki?

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    Az a baj ezzel hogy csalóka hogy 95%. Elég rég óta 90% körül van és nem feltétlen azért mert pihennek vagy lustálkodnak vagy nincs kedvük/emberük csinálni. Hanem amikor azt hitted hogy már majdnem kész vagy, akkor találsz még ezer és ezer, szinte végtelennek tűnő apró kis hibát, elfelejtett, elrejtőzött szövegrészeket. Aztán ugye a tesztelgetés, lektorálás. Folyamatosan az utómunkálatok, pofozgatás köt le és gyakran ez a szakasz sokkal tovább tart, mint az az idő míg 90x%-ig eljut a team...

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz freelanced #12698 üzenetére

    Attól függ milyen szinten vagy. Ha már nagyon fel van fejlesztve a karid, meg a cuccai, akkor észre sem nagyon venni a Legendary és a Master közti különbséget... legalábbis nálam... de mondjuk nálam mod káosz van.. :D

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Tirexi #12701 üzenetére

    Szerintem ad valami pluszt. Egyfelől a legendary-skill gyorsabban fejlődik újra vissza 100-ra és egy legendary 100 sokkal erősebb lesz mint egy sima 100... én legalábbis így látom... de 300 mod van fenn szóval lehet hogy valamelyik mod csinálja ezt... XD

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    http://www.reddit.com/r/skyrim/comments/19odht/an_explanation_of_the_new_legendary_skills/

    Itt elég jól kivesézik a témát úgy látom...

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Tirexi #12734 üzenetére

    Mondjuk tényleg jó lenne egy mod szakértő, aki "bevizsgálná" a mod-listákat, mert nagyon sokat szívok a modokkal, BOSS ide vagy oda, akkor is szívás... most pl egyszerűen nem tudok kimenni a Fetchertől Solitude-ba mert beragad a töltésnél.... egész éjjel a modokkal sakkzotam, de nem tudtam megoldani... :-s

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Skyhunter #12733 üzenetére

    Ki az a magyar gamer, aki ne tudná "ki az a" Tirexi...? ;)

    Az a TERA armor szerintem borzalmas... L2-ben még elmegy ez a anime stílusú pasztellszínes giccs... 8)

    [ Szerkesztve ]

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    25h esp limit.... :Y
    ...hallott erről már valaki..? Épp most értem el úgy néz ki - Tirexi mod ajánlataiban kotorászva - 256-ot elérve bármelyiktől elszáll (kb 3 órámba tellt míg rájöttem)... ugyebár 300 fölötti modom van fenn (és hány százat kukáztam, gyomláltam már ki az elmúlt 2 évben úristen... :O ), de sok közülük csak ugyeber a textures- (és vagy meshes, scripts stb) mappába pakol, nincs saját esp/esm-je... Modorganistert használok kizárólag...
    Ki lehet tolni ezt a limitet? Olvasgatok közben fórumokat erről... lehet hamarabb tudom meg a választ, míg itt valaki beírja ha egyáltalán tudja valaki... (pláne így reggel... :DD )

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Lapajbacsi #12757 üzenetére

    http://forums.nexusmods.com/index.php?/topic/904953-how-to-merge-multiple-mods-with-multiple-master-files/page-12

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    Nem volt időm mindent végigolvasni. Nálam nem éri el a 2 giga vram limitet, a rendszerram-ból legfeljebb 4 gigát visz általában eléggé kimaxolva a történet.. viszont a skyrim jóvoltából már vagy 100 giga helyem van lefoglalva, mivel lementek mindent, tehát a régi modokat, uppokat, patcheket stb amiket nem is használok az adattároló "szerveremre" lementegetem, de a telepített mappa is 30 giga fölött van, mivel a Modorganiser, minden egyes modot ugyebár külön mappába teszi, valamennyire konzisztens preferenciát igyekszik csinálni, de alapvetően manuálisan rendezgethető és motor alá appendelgeti a mappákat, illetve file-okat aztán indítja az SKSE-t (nyilván aszt használok anélkül meg sem moccanna.)....

    Ma este-éjjel csokrokba szedve össze-mergelek pár tucat esp-t és meglátom hogy 256-os limitet meg tudom-e kerülni így...

    [ Szerkesztve ]

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Tirexi #12785 üzenetére

    Nekem speciel egy daedra a summonom a kezdetektől.. valamelyik küldi adott egy varázspálcikát, amiből kigyün egy eléggé combos daedra pár percre.. csak ezt használom...nem találtam még nála erősebbet-jobbat pedig végipróbálgattam pár tucat egyéb summonn-encsis botot... (tűzbanyától jéggólemen át szellemfarkasig minden szirszart) valahol volt egy daedrás hely, de hát ezer hely után ki a a bánat emléxik... :)

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Tirexi #12788 üzenetére

    Nyilván a fele felesleges. Pl pár napja esett ki vagy 5 mod, mivel megjelent a nexuson egy összevont body-mod csomag... mellesleg ezzel is speciel hetekig kevertem kavartam, mint festő a színekkel, hogy elérjem "kikeverjem" kb ugyanazt a hatást a meglevő modokból, mint most ez.

    Csak az egyik gondom, hogy nem tudok BOSS-t használni, sem WyreBash-t mert előbbi netintegrált és én kizárólag mániásan offline játszom, standalone játékokkal (hadd ne részletezzem miért, de igaz pc ős-gamer szerintem jól tudja az okokat), utóbbi meg egyszerűen használhatatlan számomra, elve nem tudja úgy szeparálni a modokat, mint az organiser; és ugyebár a BOSS-ra támaszkodik....(az NMM-et meg ugye már említenem sem kell)
    Viszont a Modorganiserben nekem kell eldöntenem a sorrendet, csak annyit jelez ki, hogy mi mivel konfliktol, mi mit ír felül, azaz a konfliktokat is csak gyakorlatilag file szinten jelzi be, tehát hogy van ebben-abban-amabban is ugyanez a file, ésvagy script, művelet ill hívás stb, illetve ez felülírja azt (kicsit nagyon vagy teljesen :Y ), de arról nem tud, hogy mik az ajánlások. Szóval leginkább azt szoktam nézni, hogy melyik az újabb és nagyobb, jobb híján (illetve hogy melyikkel nincs CTD vagy fagyás).. a mentések miatt viszont ugyebár parázok kihúzogatni modokat, mert aztán meg az egész világ válhat inkonzisztensé, ha kirántok alóla egy jelentős mod által integrált komponenst ill komponens rendszert...
    Tehát maradt a káosz.. de már majdnem végigtoltam amúgy az egészet(kb a megjelenéskor kezdtem, aztán toltam vagy 5 hónapig, aztán egy év szünet és már jó pár hónapja vacakolok megint vele), a már a tököm nem fog lepucolgatni és újrapakolni, próbálom ezzel a mod káosszal kihúzni a végéig, aztán elfelejtem egy időre.. van pár tucat game feltelepítve, amikkel nem tudok e Skyrim molyolás miatt játszani... :W

    [ Szerkesztve ]

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Tirexi #12792 üzenetére

    Persze. Tudtommal.... Eleve IE integráltan műxik és az IE ahogy inul vele, máris összetojja magát hogy nincs net alatta... és úgy láttam, online adatbázisból dolgozik.. legalábbis azok a verziók amiket én láttam... de ha tudsz tisztán offline, jól működő BOSS-t akkor :R

    Amúgy onnan veszem, hogy offline próbáltam indítgatni.. próbáld ki te is..! És meglátod... ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Xerxész #12794 üzenetére

    Nem. Egyesek miért élvezik a másikat totál lámának beállítani..?

    Ha csak két szót olvastál az írásaimból triviális kéne legyen hogy annyit még én is tudok hogy egy text file-t bemásoljak egy mappába...

    A txt-t hiába töltöm le. Maga a BOSS, mint olyan, mint szoftver, egy IE-re alkalmazott script. Nem működik offline, txt- ide vagy oda hibaüzenettel leáll. Próbáld ki, húzd le a netkábelt vagy tiltsd le a NIC-t és nézd meg...

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Varlaisaran #12797 üzenetére

    Ok, tehát mégiscsak noob vagyok....? :Y akkor kipróbálom, hogy átállítok egy másik böngészőt alapértelmezettnek. Csak mivel offline win7-em van játékra, nem is telepítettem eleve mást rá ugyebár, tehát nem lehet más, mint IE a default. Felteszek mondjuk egy Mozillát, a txt-t újra letöltöm, és megnézem mit csinál így offline e környezetben a boss... és beszámolok... köszi :R

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Varlaisaran #12801 üzenetére

    Kösz. Kérdés már csak az hogy ha a végre működő boss belekaszál a modokba, vajon konzisztens marad-e az aktuális mentésből a világom... mert én hogy vissza nem megyek egy percet sem vagy 7 hónap után az tuti... ha tré lesz mindent visszacsinálok és inkább viselem el a bugokat... már nem sok lehet hátra....

    SPOILER

    elég régóta halogatom a polgárháborút... most épp valamiért nem áll szóba velem Ulfric és a hegyen a papok sem, azt kéne kitaláljam hogy tudnám békésen megoldani a sárkány ellen bevetve a lázadókat... Bár sok mellékküldi van még megkezdve, de gondolom a főküldiben ezen a ponton már nem vagyok messze a végkifejlettől vagy tévedek..? (dawnt már letoltam a vampirlord kardja már régóta a gyűjtiben... Solsteinben vagy mi a bánat a neve még csak benéztem, de az már opcionális asszem vagy nem? ... bedrótozták a föküldibe valahogy?) Nem, olvastam előre végigjátszásokat... a karimon már érdemben fejleszteni nincs mit, szóval készen állok a befejezésre... :)

    [ Szerkesztve ]

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    Az ERSO mod pack legalább 20 esp-t rak fel. Ezeket megpróbáltam mergelni. Az össze-mergelt új esp-től CTD lett... Aztán fogtam és ezt az ERSO pack-ot kiiktattam. Erre elindult a játék... 8)

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Tirexi #12809 üzenetére

    http://skyrim.nexusmods.com/mods/26217/?

    Én ész nélkül modolok, lapátolok mindent fel, BOSS nélkül szóval... ne egy mod-ámokfutót kérdezz... :DD
    a többi a leírásban...

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Lapajbacsi #12810 üzenetére

    Erre varrjál gombot:
    :DD
    # This file was automatically generated by Mod Organizer.
    +IMAGINATOR - Visual Control Device v1c
    +UNPetite - Void Armor by Hentai-35794-FINAL
    +UNPetite - SWAT Hottie-35761-FINAL
    +UNPetite - Leather Clothes by Petrovich-35818-FINAL
    +UNPetite - Leather Cami Shorts-35830-FINAL
    +Travellers of Skyrim - Dragonborn Addon-15501-1-33
    +Reverb and Sound Main-35957-0-9
    +Power Tomes - Nightvision 1-1-10574-1-1
    +Ordinator Armor Official Release1_0-26720-1-0
    +Morthal Mall-35760-v2-1
    +Morthal Hold-35760-v2-1
    +Kiera - English-35937-1
    +Immersive Patrols-12977-1-5
    +Guard Armor Interestification Project-35947-1-0
    +Grayhill Keep-35951-1-0
    +Get Snowy V4-2-19660-4-2
    +Argonian Female and Male Patch-35822
    +Enchanting Basin Official Release Ver1_0-28568-1-0
    +Elven Teens Eve and Bea language fix-35827-1-0-1-
    -Elven Teens Eve and Bea-35827-1-0
    +BlueIsland-35871-0-1
    +Amazing Caves-35949-1
    +Benjamin318s Statues of Skyrim -32538-1-0
    +Druids Den-35727-1-4
    +The Legend of Zelda - Giants Knife and Biggorons Sord-35969-1
    +Travellers of Skyrim v133-15501-1-33
    +Detailed_Rugs_v1-3-29608-1-3
    +Smoking Torches-35819-1-2
    +Body tattoo-35821-1-0
    +Trollsbane Armor and Weapon-35793-1
    +Better Bones-12085-1
    +Auriel Carbon bow 35695.1.0
    +Animated Prostitution 10748-3-04
    +360 Walk and Run Plus 2.3.0
    -HighResTexturePack DLC Cleaner v2_2-14719-v2-2
    +ASIS Public Beta Patcher 1-83-1269
    +Skyrim Project Optimization - Full Version-32505-1-4
    +Loadout-34593-1-02
    +CategorizedFavoritesMenu v0_1_18-4862-0-1-17
    +SkyUI_3_4-3863-3-4
    +PISE 81-1269
    +Adal Matar-33108-1-1
    +DYNAVISION Dynamic Depth of Field v 2_2-12525-2-2
    +Shooting Stars v1_041-25022-1-041
    -DirectorsTools2-10431
    -WIC Cloaks of Skyrim Patch 2_3-13486-2-3
    +Cloaks of Skyrim 1-2 Dawnguard
    +Cloaks of Skyrim 1-2 -12092
    +WIC Cloaks 2_3-13486-2-3
    +Sound Propagation Overhaul - Normal PCs 33740-beta0-95
    +Blacksmithforge water fix-18818-0-9
    +Lakeview_Extended_v309-31380-3-09
    +TTYM - Think To Yourself Messages v1-2-32060-1-2
    +Birds - Airborne Perching Birds-23771-v0-92B
    +Birds and Flocks-11555-2-4
    +DisarmDisarm-35460-1-0
    +Warmer Magic Lights v2-4419-2
    +BFS Effects 3 6 - BSA
    +Maids II Deception 16021-2-5-1
    +Hd Enhanced Terrain and Map snow v8 29782
    +Villages Expanded Towns and Cities-13608-5-0
    +Reproccer Patch AV Experimental Alpha-21377-1-6-2
    +ReProccer_21-28467-2-1
    +Balbor and Steelsouls SkyRe ReProccer Project Patch V3-6-27092-3-6
    +Convenient Horses v4_6-14950-4-6
    +Climates Of Tamriel - Final Edition 17802 -2-1
    +Matso Immersive Sun - smaller sunglare-8501-1-0-1
    -The best sunrise-14860-1-11
    +Marts Savegame DeBloatifier -8216 B
    +An Unofficial Collection of Fixes-24807-1-01
    +Guard Dialogue Overhaul-23390-1-3
    +Immersive Weapons-27644-1-4
    +Voiced Only NPCs - Patch for 2_38beta-8429
    +3DNPC v2_38-8429-2-38beta
    +T3nd0s Skyrim Redone SkyRe_12-9286-1-2
    +WIS - Wars in Skyrim IV
    +Tytanis - The Ultimate Mod v102-1601-1-02
    -ERSO _ Erkeil Real Skyrim Overhaul
    +Static Mesh Improvement Mod SMIM v1-43-8655-1-43
    +Natura Grass Texture Floor-30164-1-0
    +2048 tree LODs Basic Edition-141-
    +Better Tree LOD Version 1-2-22125-1-2
    +Elvenwood protected NPCs v2_03-12025-2-03
    +ViljaInSkyrimVer1_5-26393-1-5
    +Relighting Skyrim - Update-17609-
    +Relighting Dragonborn Edition 17609
    +Relighting Dawnguard Edition-17609-
    +Relighting Skyrim-17609-3-3d
    +Relighting Hearthfire Edition 17609
    +Brows High Resolution-30411-v2-0
    +HQLODs - Meshes Hi-Res-4834
    +moonpath to Elsweyr 95beta -9782-9-5
    +Owned 1_1_0-14038-1-1-0
    +Fast travel fimescale fix-19389-1-0
    +The Paarthurnax Dilemma-18465-1-2-3
    +Better Dialogue Controls v1_2-27371-1-2
    +Dark Dungeons for Dawnguard-12454-1-0
    +Dark Dungeons for Dragonborn-12454-1-0
    +Further Dark Dungeons for ENB-12454-1-08
    +Original Dark Dungeons for ENB-12454
    +Correct 1st person view by races-3265
    +Skyrim Shadow Striping Fix v2-27418-2-0
    +BugsThatBugMe-24010-1-0
    +Useful Training Dummies-23653-1-0
    +Benk Cloud AC armor beta-30580-beta
    +Increased charater height-3265-1
    +Hunterborn-33201-V1-0
    +Valuable Hunting Plus Zip-11438-v1-04
    +Remodeled Armors - UNP version - FINAL-19772-1-5
    +Barkeeper cloth-6709-1-1
    +UNP Support for Immersive Armors 1.9733.6
    +UNP Armors version 2_1-7305-2-1
    +H.I. SPIKE Armors v6 BETA
    +Hunting in Skyrim 1 3 2 - No Perks Version
    +Heavy Armory V2_2-21120-2-2
    +enb patch
    +WATER_(1.6)_Compatibility_Patch
    +Skyrim_Particle_Patch_for_ENB-All-In-One-30936-1-0
    +Skyrim Particle Patch for ENB 2
    +Better Dynamic Snow 2-20-10383-2-20
    +Re-Defined Dungeons -3147-1-0
    +A Quality World Map 4929
    +Flora Respawn Fix-31268-1-0
    +CMBarkTrees
    +Skyrim Bigger Trees
    +Lush Trees 1 4a
    +Lush Grass 1-4-1-3288
    +Skyrim Flora Overhaul Basic v181b-141-v1-81b
    +Summer Edition v180-141-v1-80
    +HQ College of Winterhold V2-2552-V2
    +Towns and Villages Enhanced - Solitude-21148-1-1
    +Towns and Villages Enhanced - Riften v12-20185-1-02
    +Serious HD Retexture LANDSCAPE 2048px UPDATE-2146-v2-0
    +Serious HD Retexture LANDSCAPE 2048px-2146-v2-0
    +Morrowind Immersion Project-33927-1-2
    +Dawnguard Terrain Object Normal Map Hi-Res Fixed and Improved v1-1-24740-1-1
    +ATAF Dual Mace Wield-34950-V2-0
    +ATAF One-Handed anim.-34950-V2-0
    +ATAF Sneak animation-34950-V2-0
    +Beards High Resolution-28363-v2-0
    +RiverwoodEnhanced-18952-1-0
    +Lawrens RNG Guards v2_4b-9323-2-4b !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    +No More Sexy Old Women - ENG-34504-Plus
    +Height by race-33949-1-0 (small cat big lizard)
    +Vwrwet (underwater blur) - updated-34026-1-1
    +Inside the Nebula - Original Nebula-6178
    +Banditry V0_1-34930-0-1
    +Sell Those Elder Scrolls-24266-1-5-1
    +No more butch females - Vanilla-30886-1-0
    +Esbern with voice-21348-1-0
    +Alternative Input for Tel Mithryn-33856-1-0
    +Lady Alina 2.0
    +The Asteria-13641-V1-1
    +Torches for Realistic Lighting-8741
    +Super Wind overhaul-32723-V13
    +Rebalance Light 1.5
    +Companions Hall _ Main new-10544-0-3
    +Ultimate HD Fire Effects -Ultra Version--28642-1-9
    +Enhanced Blood Textures 3.0c-60-3-0c
    +Brawl Bugs - Compatibility Edition-24020-1-0
    +Better Vampires Main Package - DawnGuard Compatible-9717-5-7
    +FF Colorful Childrens Clothes-7730-1-0
    +My Little Kitty main file-26445-1-1
    +Non-Essential Children - Hearthfire-32450-1-0
    +Unofficial Xvision Children fix-32165-1-0
    +xvisionchildren.v2.1
    +Scared Children-Main-9531-1-0
    +Children Overhaul 12050-1-6 Test
    +Children of Skyrim - TOWN GUARDS - by FastestDog - v2-21184-2-0
    +Children of Skyrim - NORD PRESETS 11-20-21184-1
    +Bandit Children v2-26501-2
    +Children of Hearthfire (ketes)
    +Forsworn Children v2-26502-2
    +My little drakian adoptable childrens-28805-1-0
    +ZorrackJr Orc Child-34350-1
    +child_detail_v1-0-6172
    +xvisionchildrenhearthfire
    +Giant Child BRA 1-0--0
    +Khajiit Child Maisha Additional Version-25654-1-21
    +Child Clothes for Adultbased 26952-1-0
    +KidsColouredEyesHF V2A-30347-2A
    +UNP Clothing Merchants v2-0-24684-2-0
    +Weapons and Armor Fixes - Dawnguard-34093-1-1
    +Vampire Skin - HeadBodyColorMismatchFIX-25382-1-0-1
    +Mannequin Fix DRM-23199-1-0
    +Whiterun - Bug fixes-20989-1-0
    +Headtracking Fixes - Dawnguard-25121-1-0
    +Headtracking Fixes - Skyrim-25121-1-0
    +Sybille Stentor Fix-23558-1-0
    +Smyrim Bug Fix Mzinchaleft Tower-26683-0-1
    +TGTreasureFix-32429-0-9Beta
    +Elemental Fury Sound Fix-32942-1-2
    +Dragonborn Spell Absorb Fix 1_1-32376-1-1
    +Summerset Fix-29756-1-0
    +Clear Skies Fix - Climates of Tamriel version-27277-1-0
    +Clear Skies Fix-27277-1-0
    +Distant Decal Fix 1_2-31982-1-2
    +Dragon Soul Fix-31685-1
    +HD Texture DLC Fix v1_3a-8236
    +HighResTexturePack DLC Tweaks v3_2-14719-3-2
    +Unofficial Dawnguard Patch-23491-1-2-1a
    +Unofficial Dragonborn Patch-31083-1-0-3
    +Unofficial Hearthfire Patch-25127-1-1-0
    +Unofficial Skyrim Patch-19-1-3-1a
    +Unofficial High Resolution Patch-31255-1-1-1
    +Enhanced Night Skyrim - Color Galaxy
    +Point The Way
    +Gildergreen Regrown
    +Bring Out Your Death
    +Housecarl Greeting Fix-28518-1-0
    +Missing in Action - Dialog Condition Removed-31360-1-0
    +Pure Waters 4-3 for Dawnguard-1111-4-3
    +Immersive Saturation Boost-32064-1-0
    +Waves 4-31686-4-0
    +SkyRealism - Grass-25370-1-0
    +tweak fog
    +Run For Your Lives-23906-1-2-1
    +More Puddles Be Gone-33129-1-5
    +SkyTEST - Realistic Animals and Predators v1_30 Full Pack-10175
    +Player_Headtracking 3_2-23600-3-2
    +Windhelm Puddles Be Gone-33129-1-0
    +SeverinManorMusic-33630
    +Solstheim Music in Skyrim-31843-1-0
    +Fantasy Music Overhaul v 1-7-0 main file-28583-3-15-13
    +Dubstep TES Intro
    +Town Song Replacer
    +totally epic music dragons battle-6098-1-03
    +epic remixed music-6098-1-4
    +epic explore got edition-6098-1-0
    +Ruins_Clutter_Improved_v2-5-14227-2-5
    +No stretching Full-26126-2-1
    +Thats Ice 1-20-5594-1-20
    +Immersive Water v3-1
    +Beta release 1 ESP and cloud textures 4323
    +Realistic Smoke and Embers High 1.4.836.7
    +Skyrim HD v1 6 FULL - Riften
    +Skyrim HD v1_5 FULL - Dungeons-607
    +Skyrim HD v1 5 FULL - Towns
    +Skyrim HD v1_5 FULL - Misc-607
    +Skyrim HD v1_5 FULL - Landscape-607
    +alternative Realistic Lighting-30936-1-2
    +Superb ENB-RL 2 5 BETA
    +Realistic Lighting Patcher
    +UNPkhajiithotfix-11400-1
    +UNP Argonian Hotfix-11400-1
    +UNP Replacer Configuration Package 1dot9dot7
    -Real Skin UNP-28645-1-05
    +Detailed_Lips-1_20-689-1-2
    +Detailed Faces 2.0.26.2
    +Detailed Bodies 1_30-256-1-3
    +The Eyes Of Beauty PLAYER Unleashed 13722-8-1
    +High Quality Eyes 1_20-498-1-2
    +Xenius Character Enhancement XCE 1.13.2356.1.13
    +No More Blocky Faces
    +DIMface2-6709-1-5
    +Nude Females v1-5-70
    +CBBE Vanilla_plus-34162-v1-0
    +ApachiiSkyHair 10168-1-5-Full
    +1dot51body textures-6709-1-51
    +Female Face preset for Human Orc and Mer-6554 v2
    +Coolsims_Hair_Pack-3809-1-0-4
    +AOF Believable Hair 1_3_2 -Female and Male--4307-1-3-2
    -Various Guards outfits for Every city v12-6770
    +Distant Detail-12866-1-0
    +Moss Rocks 1_2-31856-1-2
    +svs Princess of Thieves-31938-1-0
    +Wet and Cold v1_10-27563-1-10
    +QD Inventory 0_235-667-1
    +TownsandVillagesEnhancedV06-17406-0-6
    +WhiterunTrees-9424-1
    +enbwater01
    +Pure Waters 4-3 for Dragonborn-1111-4-3
    +Pure_Waters_AF_V1_5-1111-1-5
    +1_Pure Waters 4-4 Main-1111-4-4
    +Alternate HQ Water Textures
    +Realistic Water High_Res_v1-6a
    +Improved NPC Clothing 1_8_1-2674
    +DarkStar Textures - Bridges Roads and more v1-2
    +DarkStar Textures - Armor v2-0
    +High Resolution Armors - Part 1-2009-1-0
    +High Resolution Armors - Part 2-2009-1-0
    +Bethesda Hi-Res Optimized BSA --Hi-Res 1024 Secondary stuff-- 9957-2-0
    +Bethesda Hi-Res Optimized_U_9080-2-0
    +Realistic Force-601-1-9
    -Alvors House RE-DESIGNED LIGHTING MDS 1.1.2013_!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    +DSpSoB_1_0_Dawnguard-17746-1-0
    -EnhancedLights&FX 1.4
    +Tobes Highres Textures 1_1-1123
    +Pick-able Plant Enhancement 1.1.838
    +Kerplunk Watery Rocks-4349-1-0
    +Better Beast Races 2_00-944-2-0
    +Glowing Ore Veins 300.2.193
    +Softer Animal Fur
    +Enhanced Horse Skins
    +Vurt's Skyrim Flora Overhau
    +Chris2012s Whiterun HQ Texture Pack Full
    +PlynxsNoMotionSickness
    +More Powerful Dead Thrall
    +Craftable Tools ENG - All In One
    -CategorizedFavoritesMenu v0_1_17-4862-0-1-17
    +Quest - Sea of Ghosts -Ultimate Edition-15862-1-4
    +HD Fire Fx 2691
    +More Craftables
    +Vals Crafting Meltdown Alpha FULL ENG
    +Craftable Artifacts - 1 1 - Standalone
    +Enchantable Cloth Thieves Guild hoods
    +Enchantable Ebony Mail
    +Enchantable Jesters Set
    +More Difficult Dragons
    +Lost Art of the Blacksmith
    +enchantable thieves guild sets including guildmaster
    +Arrowsmith 1178.3
    +Forsworn weapons
    +CARGA - 50 Carrying Capacity per 10 Stamina [Version 1.0]
    +Uber Weapons Repack

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Chapel #12819 üzenetére

    háát.... atom bugos, de játszható... hellyel-közzel... :DD

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Tirexi #12809 üzenetére

    Még annyit erről, hogy mivel kb 500 modot kóstolgattam az elmúlt 2 évben, hát hogy a bánatban emlékeznék pont erre? Ezt az ERSO modot valamikor letöltöttem és felraktam mert akkor épp olvastam róla valamit amiért tetszett... kb 5 perc múlva már el is felejtettem hogy miért is jó.. :DD

    Ez a mod dömping a TES -nél és ez a game dömping, ami úgy általában van, ami miatt te sem sokat alszol gondolom kedves Tirexi (amúgy kalapom emelem előtted - slürp - :C , mert neked köszönhetően már jó néhány gamét nem telepítettem, mert már a gameplay videóidból láttam hogy valami irtózatborzadály... :DD.. gondolom ezeket te is csak felkóstolod, aztán emergency delete... mert egy bitet sem szabad rá pazarolni... )
    Ki a bánat tudna ennyit végigtolni... sok fermedvénytől mentettél már meg ezzel... :R

    Nohát én sem akarok semmi jóról lemaradni aztán csak pakolok-pakolok.. modolok-telepítek, amikor csak tudok mohón... egyszerre 5-6 game-t tolok, még MMO-zok is ... nem nagyon alszom, sokszor már azt sem tudom hol vagyok, meg ki vagyok... hát teljesen kivagyok... :Y
    Hogy tudnék már a Skyrim mod-káoszon uralkodni... amúgy is a zseni azon uralkodik tudod... ;)

    De hát ilyen a boksz, ez a gamer "sors"... tudod..... ;]

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Tirexi #12820 üzenetére

    Hát neked lehet, ez a tapasztalatod, de ha utána olvasol, akkor láthatod, meglehetősen komolyan gondolt, kidolgozott projekt ez is... fene tudja hogy jó, vagy rossz... én inkább ezt is rálapátolom... "mi bajom lehet".. :D

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Xerxész #12831 üzenetére

    Ez így van. Ami időt elpocsékoltam modolással, azzal kapcsolatos vacakolással (leírások olvasgatása töltögetés mixelgetés), hibajavítgatással (volt hogy egy hétig kerestem egy hibát pl), ini-zéssel, pach-elgetéssel (az ENB scriptek inik is egy külön sztori :Y )...

    Szóval ami idő ezekre elment, az alatt két másig game-t lehetett volna végigtolni. Szerintem uszkve nettó 3 hónapom ment el nap 6-8 órába számolva azzal hogy a Skyrimmel val nem játszással...

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Skyhunter #12845 üzenetére

    Ha mindkét pakkból minden file-t és mappát odamásoltad a Skyrim gyökérmappába (az skse pl a script mappa tartalmát is frissíti ugyebár) és felülírtad az újabbakat a régebbiekkel. akkor menni kéne, hacsak nincs valami extra beállításod. (pl az enb ini file még egy dll-t felszippant, az "EnableProxyLibrary=true" bejegyzés miatt)
    De ugyebár ha a enbeseries.ini-t esetleg nem írtad felül az újjal (vagy nem fésülted össze megfelelően) vagy az ENB script fájlait (*.fx), és azokban van netán valami elhalt bejegyzés, amit a régi verzió még értelmezett, az új verzió meg errorozza és be-crash-el... na szal érted... valami ilyesmi.... én speciel ilyesmit sejlelmeznék... ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    Nah sikerült végre offline életet lehelnem a BOSS-ba... ez eddig szép és jó, csak éppen a 256 modból 251 unrecognised....

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Chapel #12857 üzenetére

    Ezek a glitch-ek nekem az ENB bekalibrálása után megszűntek. Van hatszáz különböző preset a neten itt-ott amikből mondjuk letöltesz pár tucatot, dobálgatod rá, aztán amelyik a legjobban bejön azt hagyod. Én ezt tettem...
    Vagy megpróbálod magad belőni az ENB-t és tweak-eled az ini(ket) és scriptjeit.. na ez az az erdő amiben nagyon el lehet veszni... pl vannak segédszoftverek is "injektorok" stb Próbálkoztam párral.. szerintem birkatürelmem van az ilyen mojoláshoz, de pár óránál tovább nem bírtam idegileg. Semmi jót nem bírtam velük elérni...

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Tirexi #12860 üzenetére

    Tekintve hogy nagy betűkkel a pofánkba vágja az indításkor, ezt szerintem te sem gondoltad komolyan, hogy nem tudom.. Próbáltam azt is, de csak kárt tudtam tenni vele... :D
    Maradtam a preseteknél, azokkal eltököltek, nálam ügyesebb emberek sok időt és tényleg vannak nagyon jók, sokkal jobbak, mint amit én bírtam kihozni belőle, de én vagyok a béna nyilván....

    [ Szerkesztve ]

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Skyhunter #12871 üzenetére

    Nekem egy hete az van, hogy Solitude-ba nem tudok belépni mert beragadok illetve ha néha bekerülök, ott mentek, de be már nem tölti... lehet ez is a frissített ENB miatt van? Na visszarakom a 66-ost és megnézem...

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    De hát zért van az encsizés. Ha felfejleszted a skilled, bármilyen üres cuccra, egy sima bőrcipőre is tehetsz többféle mágusnak való encsit és át is nevezheted a kedvedre Mage-névre is... szóval ha nem találsz ilyen cuccot sehol, akkor csinálsz....

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés