Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz FireKeeper #21138 üzenetére

    Én is nagyon szeretek CC-vel/ként játszani, szerintem ez a Phase 3-as variáció kevésbé drasztikus mint a 2-es volt. Amint team szintű lehetőség nyílik rá kipróbálom majd PTS-en és visszajelzek. :)

    (#21141) velizare:

    Azért ez így szemre/érzésre sokkal élhetőbb lesz.., 1-2 sec helyett cirka 5 a hiveos dagikra, meglátjuk..

    (#21149) velizare:

    Este rá kéne nézzünk! :K
    Nálam még fent van a PTS.

    (#21153) dvd24:

    Nem vagyok túl járatos a pajzs használatban de úgy rémlik van rajta valami threat level módosító csak éppen semmi hatása nincs. :F

    Healer.., no igen. Két hónapja van egy közel fullos buildem, tudjátok.., nekem az a legnagyobb gondom vele h rohadtul lassúak a heal tüskék. Van 6 (overcharge 7) sárgával bazi nagy range-e a Healer Hive-nak, de mire egy tüske leválik és célba is ér az egy örökkévalóság, itt vérzik el de nagyon durván. Arról nem beszélve h a "tüskéket" fizikálisan blokkolja szinte minden, egy szék mögé dobom le a Hive-ot akkor az átellenes oldalán már nem healeli azt akinek szüksége lenne rá, kvázi ha a röppályát blokkolja valami. :o :(((

    Mondanom sem kell persze, h a Legendary Heavyk Stinger Hive-ja bezzeg átmegy mindenen, falon, komplett emeleteken.. és hiába bullsh1tel a Massive, ez szándékosan ilyen, tudatosan kreált mechanika h nehezebb legyen, kvázi a Player oldali Healer Hive-al is meg lehetne oldani. :U

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák