Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagash

    senior tag

    válasz Shoo #42 üzenetére

    Szia,

    Én alapvetően Android-al használom, mert sok a játék és esténként jól esik még lefekvés előtt. Eddig egy probléma volt, a Magic the Gathering 2015-nél nincs mindenhol kép. Support azt mondta, hogy gyenge a hardver. Mondtam, jó, kösz, akkor soha többet. :) :(
    A rekordom a 5 nap készenlét kicsi használattal, de nem szoktam megvárni míg lemerül. Antutu szerint a HTC One (M7)-emmel egy szinten van, de valahogy sokkal gyorsabbnak tűnik.

    Windows alatt csak molyolgattam kicsit, reset nem volt, csak szoft módon igyekeztem a kínai írásjelektől megszabadulni. Kellene frissíteni egy-két driver-t, mert azt mondják, hogy azért merül gyorsabban. Steam-et tettem rá, Torchlight-ot próbáltam, megy is, de furán kezeli a tapit...

    Vettem egy Kingston microSDHC kártyát ami 80/90-el tud írni olvasni. A gond az, hogy hamar melegszik és akkor lassul... USB3-on sikerült már 130-al is írni rá, de csak rövid ideig. Még nem partícionáltam, de úgy tervezem, hogy 6/24 (30 felhasználható) arányban fogom, mert Windows-on több hely kell.

    Elég hosszan bírja a játékot is, de mivel passzív így melegszik. Fura, mert a kéznek nem durva, de Android alatt néha kapom az üzenetet, hogy "Brightness throttling because of termal event", de semmilyen más észrevétel és a fényerőhöz sem nyúl. :F

    @han_lev: tokot én is rendeltem, meg fóliát. A billentyűzetet egyelőre hagyom, mert alapvetően az ágyban használom, vagy maximum az asztalon dokkolva, itt meg van vezeték nélküli cumó. Az MK809 III-as miniPC-mhez már beszereztem majdnem minden egyebet a gamepad-tól az usb-hub-ig. Rendeltem microHDMI-t én is.
    A héten nincs sulim, igyekszem a korábbi bejegyzéseknek is utánanézni, mert tettem pár ígéretet. :)

    Root-olni mivel root-oltátok?

    Knoblauch macht einsam.

  • han_lev

    senior tag

    válasz Shoo #42 üzenetére

    Én mondjuk most szemezek ezze a tokkal.
    A billencs miatt talán meg a tok stabilitása miat.

    Most már csak egy olyan hub kellene, ami tölt is... :F

    MI9 6/64

Új hozzászólás Aktív témák