Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dazsar

    aktív tag

    válasz a_player #2866 üzenetére

    csak az alsó hámlik ennyire. de az viszont 1 hetes. :) a felső része csak nagyon kis mértékben.

    "Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

  • net84

    őstag

    válasz a_player #2866 üzenetére

    Nagy baj nincs, csak a kremezes hianyanak kovetkezmenye a drasztikus hamlas. A bor kiszaradasa ilyenkor sokkal drasztikusabb. Nalam a satir tuvel csinalt hatter teljesen mashogy hamlott le, mint a kontur tuvel varrt idezet. Az utobbi tartott tovabb. De ez is elterhet emberenkent, mint a teljes gyogyulasi ido is. Van olyan, visszatero vendegem, aki 1 het alatt lehamlik teljesen es elojon a minta vegleges szine. Van, akinek 2-3 hetre van szukseg a gyogyulashoz.
    Idobe nem lehet beloni a pontos gyogyulast. A minta a kepek alapjan problemat nem mutat, ha borpir, gyulladas nincs, akkor kremezni kell es rendben lesz. Maximum a szinek erosseget viseli meg a kremezes ido elotti elhagyasa.
    Ha valakiben kerdes merul fel, erdemes felkeresnie a tetovalojat. Ha nem tud megnyugtato valaszt, megoldast adni akkor erdemes felkeresni egy borgyogyaszt (ezt javasolhatja a tetovalo is). Ezt a kollega eseteben egyelore elvetnem...de a sajat tetovaloja meg tudja nezni szemelyesen es el tudja donteni az allapotat.
    En minden esetben megertetem a vendeggel, hogy barmit eszlel, barmi problemat lat, barmilyen kerdese van, egybol keressen. Hivtak mar fel az esti tetovalas utan masnap hajnalban. Nem kuldtem el meg senkit. Ha nem is dolgozom, telefonon es akar szemelyesen is elerheto vagyok. Ha pedig latom az ugyfelen a bizonytalansagot, inkabb felhivom, ha nem jelentkezik es megkerdezem, hogy minden rendben van-e...

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák