Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drrazsé

    csendes tag

    válasz 04ahgy #6767 üzenetére

    Üdv!
    Visszatérnék a néhány nappal ezelőtti problémámra mert azóta sem találom a hibát.
    Az általad javasolt autóizzós terheléssel is kimértem a tápot (FSP Blue Storm II 350W) és rendben volt.Előszedtem két alaplapot, ezekre csatlakoztatva 5VSB van, indítás után szinte azonnal PG (szürkén) 5V rendben.Tehát ahol tartok: a táp terhelve és terheletlenül illetve alaplapon is indul kimenő feszek jók. Az általam használt ASUS A7N8X-E delux lapon 5VSB megvan, de a táp nem indul el.Viszont az alaplap három különböző gagyi kategóriás táppal (merkury,akorp, meg egy nem tudom, visszaadtam már, azt hiszem dtk) vígan megy. :F Na ezt nem tudom mi lehet :O Majd még egyszer rádugom erre a lapra, megnézem PG-t de szerintem odáig el sem jut, egyszerűen nem indul a táp.
    Ismersz itt valakit akihez fordulhatnék egy Aerocool 450 W-os táp javítása miatt.Sok mindent nem találtam róla, de a belvilágát elnézve, néhány gyanús kondin kívül, elég használható cuccnak tűnik.Pontos hibát még nem tudok, majd mérés után meglesz az is.

Új hozzászólás Aktív témák