Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04441088

    törölt tag

    válasz joecontra #13402 üzenetére

    Hy!
    Vonalhiba volt valószínűleg. Ugye most 5 Mbit/s-os a netem és az volt a baj, hogy bekapcsoltam a gépet, CS: S eztem egy keveset, elmentem tömni a majmot, visszajöttem, látom a router egyik led-én, hogy sárgán ég(akkor valszeg nincs net). Kipróbáltam tényleg nem volt. Modemből a tápkábel ki-> 20mp múlva vissza--> ADSL led azt csinálta, hogy kb. 30 másodpercig egyáltalán nem is égett, aztán villogott egy keveset és ismét nem csinált semmit. 1412, hibabejelentés. Mondja a tag, hogy valamit állított, arámtalanítsam a modemet. Megtörtént. Szólt, hogy mikor nyomhatom rá az áramot, az is megtörtént akkor amikor szólt. Mondom neki, hogy még mindig nincs net. Routerrel-modemmel, csak modemmel, sehogy.
    Modemmel 678 as(távoli számítógép nem válaszol) hibát írt. Azt mondta, hogy akkor elküldi a kollégái felé az infót, aztán 72 órán belül javítják. Szerencsére kb. 20 óra alatt megvolt a dolog:) Van 2 modem itthon. Mindkettő 360 R-es, de az egyiket 2-3 hete hoztam apám egy T-s ismerősétől. Arra ADSL 2+ van írva és csak 3 led van rajta. Az én régebbimen 4 van. Amúgy meg ha modemet kellene cserélnem, akkor mindenféleképpen olyat vennék, ami router is egyben. A mostani routert meg eladnám. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák