Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz hossszú #12309 üzenetére

    Üdv!

    Köszönöm szépen a válaszodat!

    Egyébként úgy döntöttem, hogy díjcsomagot váltok és kinéztem magamnak a Családi csomagot. Igaz, hogy én csak internetet akarok, de úgy láttam, hogy itt csak úgy lehet rendelni, ha tv, meg telefon is jön hozzá. De ezzel lenne egy kérdésem.
    Ugyebár itt a link a csomagról : http://www.t-home.hu/lakossagi/internet/dijcsomagok/csaladi/dsl
    A táblázatot nézem és azt írják, hogy 1 éves hűségnyilatkozattal T-Home Tripla kedvezménnyel T-Home tévé és telefon előfizetés mellé 4 850 Ft.
    Na már most. Kicsit lejjebb nézem, oda meg az van írva, hogy a havidíj: 6 900 Ft de ezt is az 1 éves hűségidős táblázatba. Úgy, hogy most a kérdés. Ha én ugyebár már rég t-homo-s vagyok és most ugye erre a díjcsomagra váltok, akkor mennyit is fogok fizetni? 4850-t vagy 6900-t? Mert azért nem mindegy...

    Továbbá ,hogy lényegében mi a különbség a "Havidíj T-Home Tripla kedvezménnyel T-Home tévé és telefon előfizetés mellé" és a "Havidíj T-Home Dupla kedvezménnyel T-Home tévé vagy telefon előfizetés mellé" között? Mert amit így látok az az, hogy nem és, hanem vagy van a tv és a telefon között. Elsőre az ember azt mondaná, hogy miért is ne lenne akkor mindkettő, ha ugyanannyi az ár? De gondolom van benne valami amiért megéri nekik így külön hirdetni, nem? Mit tudtok róla mondani?
    S még annyit, hogy itt a t-homo-s tévé ha megy akkor az a net sebességét eszi, nem?
    Válaszotokat előre is megköszönve, üdv,
    AssAssyn

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák