Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Attix82 #91031 üzenetére

    Egyedülálló kollégámnak is két pici gyereke van, egyik ovis, másik bölcsis.
    Mindkettő hirdetett ügyeletet, így tudott múlt héten bejönni dolgozni.

    Egészen keddig, amikor is az egyik gyerek a bölcsiben rosszul lett és két csoportot sem engedtek már másnap. A kérdéses gyerek tesztje közben negatív lett. Péntekre viszont az egyik felügyelő pozitív lett, minek okán a komplett bölcsit zárták be, 19.-ig karantén minden érintettnek, illetve a bölcsi teljes fertőtlenítés után nyithat ki.

    Mára a nagyobbik gyerek sem mehet oviba, mert a csoportban rosszul lett valaki a hétvégén, de az egész ovi is off-os lett hétre.

    Ezt tudják nyújtani a dolgozó óvónők.

    Amit én csinálok: vésetem 4. hete a betont, falat a lakásban, mert az aljzatbetonban lesznek elvezetve az új fűtéscsövek és az elektromos hálózat gerince. Felső szomszéd pedagógus két gyerekkel. Otthon tanulás, otthon tanítás, mindezt markáns industrial technoval a háttérben. SZMSZ szerint 8-19 közt szabad ezeket elkövetni, a gépész alapvetően 10:30 körül szokta kezdeni a zajongást és 16 körül le is áll.
    Felajánlottam a szomszédnak, hogy azt a bő 5 órát tehetjük a nap végére: 14-19 között...
    Mindenesetre a héten kész az alapszerelés.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák