Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz veze #78762 üzenetére

    Érdekes, elő tudom venni egy egy- meg a két évvel ezelőtti villany és gázszámlámat, sőt, a régebbieket is, nekem rendesen csökkent, pedig nem cserélgetek mostanában fogyasztókat, a ház mérete, a termoszát beállítása sem változott, a kazánt se kellett cserélni, hideg pedig az előző télen volt épp eléggé.

    Aztán hogy máshol ki mit fizet, azt nem tudom, de hogy a túlárazott áramdíjból nem volt semmivel sem több karbantartás, az egészen biztos. Leginkább azért, mert a város északi felén én konkrétan 12 éve élek, amikor az áramdíj a jelenleginél jóval magasabb volt, akkor is megtörtént, hogy felénk elég volt egy szellő, 5 csepp eső, 3m/h sebességű szél, és elment az áram, csak egy pillanatra, de akkor is. Volt nap, hogy ez megismétlődött 20-30x, akár 3-5-10 percenként is. Nem tudtak vele mit kezdeni, de pár éve volt egy pont, hogy találtak valamit, azt kicserélték, jobb lett, 2 éve megint találtak valamit, azt is kicserélték, mostmár csak havi 1-2x megy el, tehát fejlődtünk, Ennek ellenére nem látom, hogy rosszabb szolgáltatást kapnék, nem látom, hogy lerohadna a gatya a villanyszerelőkről, hogy tizenéves autókkal mászkálnának munka közben. És pont ugyanez van a vízművesekkel is, ugyanúgy elvan mindenki.

    Én sem látok mindent, de a véleményemet nyilván az engem érintő dolgok határozzák meg. Bárkivel beszélek, pont ugyanezt látja ő is, a számla meg nem nagyon szokott hazudni...

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés