Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Dettol adagoló
    2020 augusztusában beüzemelve, egy elemcsere volt azóta, és kb 20-23liter szappan jött ki belőle (kb átlagba volt eddig 5-6hét egy liter)

    És mai reggel nem adagolt tovább
    Azt hittem elem lemerült, kicseréltem, nem működött továbbra se, kiszedtem pár csavart megpróbálta szétszedni de nem ment, majd lám megjavult, boldogság
    Csakhogy most este megint nem adagolt
    Nagyobb lendülettel estem neki és sikerült lepattintani a "csőre" burkolatát
    És ez a kép fogadott

    Igen ez rozsda és szappan keveréke. Megtöröltem letisztítottam, És meglett a hiba.
    Az egyik láb teljesen elrozsdásodott, és sajnos mélyre lement a rozsda, és ki is jött mozgatásra [kép]

    Próbáltam oldalcsípővel leszedegetni míg rá nem tudok forrasztani, de nagyon mélyen is megvolt rozsdásodva, aztán sikerült leszedni fémig rá is forrasztottam, de nem lett jó

    Jött az ötlet, van nekem rossz távirányító
    Egyből kiforrasztottam, majd bele az adagolóba, nem működött, na akkor próba fordítva ráforrasztani
    És tá dááá, megjavult adagolt rendesen :D

    Összerakás és kész is

    Mondjuk van még egy tartalék, még jó áras időkből, de csak jobb hogy ez működik tovább

    Szétszedéshez infó
    Hogy lejöjjön a "csőrről" a burkolat [kép]
    3db patent van[kép], azt elölről kipattint
    Aztán valami lapost be kell tolni hogy a fő hely tartót ki lehessen ugrasztani felfelé [kép]

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák