Új hozzászólás Aktív témák

  • Takuun

    aktív tag

    válasz Dzsana #29874 üzenetére

    Köszönöm! (Seiko-nak is!)

    Sikerült!

    Mellesleg, ha bedöglene a szerkezet akkor órásnál lehet venni?
    Nem gondoltam volna, hogy egy pár ezer forintos órában ilyen kis gagyi szerkezet van. Vagy ez jónak számít?

    Forumokon olvastam ahol pár tízezer forintos Casio órákban is ilyen 1000-1500 ft-os kvarc szerkezet van és bosszankodnak a tulajok, hogy filléres szerkezet van az órájukban és mégis milyen drága mikor boltban megveszik kompletten a tokkal együtt.

    Én most vettem egy reklám órát ami napi hordásra nekem megfelel, abban MIYOTA 2115 szerkezet van. És most, hogy megnéztem a Casio MTP-1235 típusú órámban is. Mivel a Casio idén lesz 9 éve, hogy megvan és eddig 4x lett elem cserélve benne, de még mindig megy, így gondolom a 2 eFt-os reklámóra is bírja majd egy darabig :D

    Pilóta stílusú órát (pl.: Steinhart) lehet venni kvarc szerkezettel, dátumos verzióban is? Sajnos eddig sehol nem láttam. Ugye a fenti óra csak automatában van, ami nekem nem megfelelő, mert azzal csak a gondom van. Minden nap hordok órát és fontos, hogy pontos legyen és menjen mikor felveszem. Telefon nem játszik, mert azt tényleg csak telefonálásra használom.

Új hozzászólás Aktív témák