Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • toughbook

    csendes tag

    válasz hunterknife #180631 üzenetére

    szeva,

    voltam már ebben a szituban, az első Steini vekkerem napi két percesre fogta a sietést az elején
    vártam vele pár hónapot, majd elvittem a garis hazai szervizbe
    méregette,szétszedte majd felfedezte, hogy tök száraz a műszer, elfelejtették megkenni gyárilag
    olajkúra után váltott napi egy perc késésre, visszavittem, a srác írt egy véleményt a szerkezet felülvizsgálatát javasolva a németeknek, a Rios kiküldte, 2 hónapra rá visszakaptam és azóta is hajszálpontosan jár, ennek négy éve
    nekem személy szerint semmi gondom a hazai garis szervizzel, volt egy másik problémás Steinim is (4/2 nem a legjobb arány, de még töretlen a bizalom) azt is jól menedzselte a szerviz (a Rios és az anyacég már ingoványosabb talaj volt, de a bizalom mint mondtam még álldogál és asszem még rendelek tőlük a jövőben)
    az, hogy mellékesben kínait árulnak és szervizelnek egyáltalán nem probléma, volt ST kütyüm ami fél évet pihent különböző órásoknál de csak a fejüket vakargatták, hogy javíthatatlan, ez a szervizes srác meg egy 8-10 perces műtéttel meghekkelte, szóval nem baj az ha valakinek a gagyikhoz is van gógyija, attól még nem lesz mekkmester

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés