Új hozzászólás Aktív témák

  • pikkubee

    tag

    Múlt hét kedden két heti várakozás utan megkaptam a steinhart o1-em a riostol. Örültem mint majom a farkának, míg észre nem vettem egy apró porszemet az üveg belső oldalán.
    Másnap írtam direktben a steinhartnak, hogy most mi legyen, megírtam azt is hogy a dedikált magyar szervizbe nem akarom vinni, mert rosszakat hallottam feloluk.
    Nem jött válasz, így két nap múlva elvittem Hantos Mesterhez, aki kőkemény ezer forintért eltávolította a porszemet.
    Ezen a heten hetfon válaszol a steinhart, hogy bocsi, küldjem vissza az ő kontojukra, megoldják, visszaküldik.
    Megírtam nekik, hogy türelmetlen voltam így elvittem az egyik legjobb budapesti orashoz aki megoldotta a dolgot es felvetettem, hogy ennek volt költségvonzata, ugyan nem adnának e kompenzáció gyanánt némi kedvezményt az 55 eurós pillangó csatos borszijukra. Ma írtak, hogy ok kérnek elnézést, mondjam a méretet es a címet es küldik for free.
    Azon felül, hogy tök jo oraik vannak, azt hiszem ezért szerethető a steinhart. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák