Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz eami #90991 üzenetére

    Fura,hogy az ember tud úgy lenni újabban,hogy zsé még akadna,de nem tud mit venni :DDD
    Pedig mondom,ami a steamen megtetszett,azt még megnéztem a kulcsbótokban is.Még így se jutottam többre.Mintha idén elmaradtak volna évvégére az igazi jó játékok,elég hamar kijött minden új,már rég átnyálaztuk,átvideóztuk,ami kellett,megvettük.
    A Doom van talán még listán.De ott meg nem tudom,a multi mennyire értelmes.Hónapok óta kint van virágboltban is,ez sokat csökkentett az értékén a szememben.Pedig nem,nem töltöttem le.Csak maga a tény,hogy így ér-e az is egy 20ast.Pazarolni se akarok.
    Fallout 4 dettó ugyanaz a kategória.Na jó,az csak 16 keyshopban,de végképp szingli,és már annyi időm nincs gémelni,ami ahhoz kéne.Nem tudom,ezt a kettőt még megrágom,de ezzel végképp kifújt.
    A bundlikat meg hiába nézegettem,olyan szinten gáz dolgok vannak,hogy tényleg minek,akkor már Androidon töltök valamit le,ott free.Amennyit PC-n tolnám,annyit a teló is kibír

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák