Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz Nordic #12007 üzenetére

    >A L4D nagyon coop-ra meg multira van kihegyezve

    Hát, pedig pont erre optimalizálták (coop multira). A botokkal szerintem nem lehet befejezni minden küldetés utolsó pályáját. Muszáj ismerősökkel játszani, mert a netes játékosok sokszor ostobák, nem segítenek a védekezésben, nem gyógyítanak.

    >mit kell hozzá csinálni?

    Regisztráció után kapsz 25 pontot (1 pont = 1 USD = 1 EUR). Ezt kell "elvásárolni" úgy, hogy jelentkezel valamelyik akcióra. Egy akcióban csak 1 nyertes van. Az akció lezárta előtt vissza tudod venni a pontjaid, utána nem! Csak olyanra tudsz jelentkezni, ami még nincs benne a játék listádban. Ha nem jelentkezel semmire, max. 300 pontig halmozódik. Bővebben itt.

    >Minden nap kapsz X mennyiségű pontot

    Pedig egyszerű a számítás alapja. Minden új felajánlott játék után az összes regisztrált tag megkapja a játék árának 5%-át. Tehát minél több felajánlás van, annál több pontot kapnak az emberek.

    >Még nem nyertem semmit, de csak pár napja kezdtem az egészet.

    Arra azért készülj fel, hogy átlagosan kb. 0,31% esélyed van nyerni. Sok jelentkező estén (Skyrim, MW3) ennek a töredéke (kb. 0,02%). Teljesen természetes, hogy 500 jelentkezésből egyszer sem nyersz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák