Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz myckey #2984 üzenetére

    "Miért korcs összedobált töltelék baromság az űrhajós része, vagy a bolygók, rendszerek bejárása és felfedezése?"
    Mert nekem nem ad semmit így ÉN személy szerint annak érzem. Bolygók, rendszerek esetén a random, üres, céltalan bolygókra gondoltam, nem arra, amin tartalom van. Amiken a felfedezés örömének még a nyomait sem lehet SZERINTEM találni, fuss egyenesen a kietlen, asset flipeket idéző bolygón, klikkelj a nyersanyagra, növényre, állatra, és köszönjük. Valóban formabontó, élvezetes játékélményt ad ez 2023-ban. :D

    "Az, hogy ki és mivel tölti az idejét, pont rá tartozik ,senki másra. Nem kell megmondani az igazságot."
    Így van, pontosan. Ezért én leírtam az én nézőpontomat, személyes véleményemet, amit egy fórumon talán azért szabad, azt, hogy én mivel töltöm az időmet benne. Tudod lehet, hogy más még nem gondolkozott el ezen, hogy miért nem akkora élmény neki a játék, és csak ennyi kell neki, hogy tudatosan szem előtt tartja, hogy ha ezeket kihagyja/nem fordít rá akkora figyelmet, helyette a questekre összpontosít, akkor lehet, hogy a játék számára is sokkal jobb szórakozás lesz. Mint ahogy nálam is egyből élvezetesebb. Tudod, lehet, hogy ez hogy a részleteibe mész és elemzed, kicsit többet segít valakinek abban, hogy élvezze, mert ad egy új nézőpontot, mint az, hogy beraksz egy képet, meg beírod, hogy "mennyi lehetőség van" 20 kommentenként.

    Triathlete: Én ezt nem vitatom, aki élvezi ezeket, amit én töltelék baromságnak titulálok, az persze, csinálja. A hajó, ahogy írtam, megvan a Freestar questline-ból, azon csiszolsz kicsit, ha nagyon akarsz, és le van tudva az űrharc rész. Nincs miért foglalkoznom vele, mert engem személy szerint hót nem érdekel, hogy néz ki a hajóm és nincs semmi funkciója ennek a játékelemnek, ami innentől bármire lényegi hatással lenne, amiért foglalkoznom kellene vele. Én általában véve egy vagyok ezzel az építgetős/díszítgetős/számomra valódi funkció nélküli tököléssel, mert nem ezért játszok játékokkal. Nincs benne kihívás, nem kell rajta gondolkodni, nem kell hozzá reflex, nem ad hozzá a sztorihoz, semmit nem ad, amiért én játékokkal játszom. Jön esetleg űrharc, bedarálom akit kell és cső. Erre gondoltam.

    [ Szerkesztve ]

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

Új hozzászólás Aktív témák