Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz Agostino #314 üzenetére

    Pinnacle-t nem ismerem, Adobe Premiere-rel próbálkoztam, de nem volt hajlandó elindulni, startup-nál mindegyik verzió szétfagyott :(

    memóriát, erős procit, de főleg a gyors vinyót meghálálja. swappelni nem swappelt, sz'al szvsz 1GB elég neki.

    az űrbeli jeleneteknél viszont 2vállra fektette a procim. ennek a 4 és fél perces klippnek az mpeg2-be tömörítése (az original az divx avi) uszkve 11percet vett igénybe.

    a progi egyszer szállt el, előtte kb 1 órája nem mentettem, úgyhogy eredetileg tökmáshogy nézett ki a ''Jabba hajója'' jelenettől. valszeg nem szerette, hogy kb 1órás jelenetet mozgattam nagyon sokáig a time scale-en. másodszorra ilyet nem csináltam, és tök jól ment. a Lame mp3 codecbe viszont belehalt :( így nem .avit gyártattam vele, hanem mpeg2-t, és utólag koncertálom.

    [Szerkesztve]

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák