Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • changbácsi

    tag

    segítsetek mert megbolondulok :O

    Pár napja vettem egy xtreme gamer fatality-t. Beraktam egy audigy ls után a gépembe xp alá. Minden frankó volt 5.1 es speaker tesztek rendesen szóltak ott ahol kell. De ha játszottam vagy zenét hallgattam akkor csak a két front meg a sub megy.
    Gondoltam felteszem a visat, majd az alatt frankó lesz.... na itt már a speaker tesztnél csak a két FRONT ! ból jön a hang minden helyett. És szörnyű a hangja...
    LEhet rossz egy hardver? Vagy mit csináljak. Mindent full ban installtam fel, meg a netről is mindent lefrissítettem...
    Mit csináljak HELP.

    :F

    Ja és azok a játékok amik advanced HD eax ot támogatnak simán nem ismerik fel... nem lehet pölö a FEAR ban állítani semmit ami eax... szürke minden mint gandalf :S

    Ja a hangszóróim Labtech 5.1 esek nem nagy szám de kellene hogy szóljon rendesen...

    [ Szerkesztve ]

  • changbácsi

    tag

    X-fi bajom van nekem is... továbbra is.

    Felrakom megy meg minden, de a crysis alatt össze vissza szól. Élvezhetetlen mert mintha nem tudná pozicionálni a hangokat... ha egy robbanástól vagy tűztől elfordulok, az 5.1 es hangfalaimon nem hallom a mögöttem szóló hangot... A többi gamem prey, fear advanced hd val jól működik.
    És miért szaggat a crysis a havas jelenetektől kezdve mint az állat? Eddig, míg a robotok nem jöttek ment rendesen 1280 x 1024 be közepes beállításokkal. Core 2 duo-m van 2 gb ddr2 800 as ramokkal, meg egy gainward bliss 7900 gtx em 512 rammal... ezen azért kéne mennie közepes beállításokkal nem? de fő bajom a hang. Valakinek hasonló "élménye" volt esetleg?

    Thx

  • changbácsi

    tag

    válasz buherka #3130 üzenetére

    ja driver baj is volt meg egy két dolog ami miatt szívtam, mint a torkosborz...
    a win xp alatt a hangszórókat is át kellett tenni 5.1 re... nem gondoltam hogy az 2 db asztali hangszórón maradt... lehet naív vagyok? :U
    Most már így mennek szépen a hangok.
    Zenét hallgatok egy sennheiser pc 150-en most épp és tök állat, jó kari ez hiába :R
    Nem fogsz szívni vele én voltam láma.
    Milyen 8800 GTX ed van (márka)? Milyen felbontásban tóltad a crysis-t?
    Én du jáccottam végig és nagyon jó volt.. igaz a hangok ott még mindíg furák voltak... de ezek már csak beállítás kérdései.
    Milyez a kx driver?

    csalán

Új hozzászólás Aktív témák