Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz PrinceHerceg #12273 üzenetére

    Épp erre céloztam én is. Hogy egy jó oszcillátor hatását vágom. Egy jobb OPA hatását vágom. A jobb DAC hatása is egyértelmű. De a legvégén a sornak a kondi? :F Szerintem az ad hozzá a legkevesebbet a jó hangképhez. Persze, lehet tévedek. Az Auzen karim arra volt példa, hogy azon sem amennyire tudom "Audio" kondik vannak, hanem teljesen sima, ráadásul szilárdelektrolit kondenzátorok, amit nem is nagyon szoktak Audio-ra felhasználni... :U Persze, lehet, az említett kondiknál jobb, azoknál nem nehéz, de biztos, hogy a fasorban sincs a top Nichicon Audio kondikhoz képest... :DD

    Annyiból is gyanús nekem, hogy nem a kondikon múlik nagyrészt a hang, hogy a Front pl. sokkal szebben szól a karimon, mint a többi csatorna, mivel a fronton egy kicsivel komolyabb OPA van. A többi se rossz, sőt, de azért hallani a különbséget, pláne ami a hang terét illeti.

    Az Elite Pro amúgy furcsa egy darab volt, bizonyos szinten nagyon összerakták, bizonyos szinten meg sütött róla a spórolás... Emiatt tuningra kb. a legjobb alany. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák