Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wierra

    senior tag

    válasz bandi20 #5793 üzenetére

    Szép sorjában:

    Ha nem tudsz idegennyelvül, akkor a Google Fordító jó szolgálatot tud tenni.
    FLAC-ot bizonyos bitsűrűségig BT-on keresztül is lehet streamelni. Tegnap kipróbáltam 784 kb/s-es zenét, zökkenőmentes volt.
    Ha már zenénél tartunk...a SB elsősorban nem zenére lett kitalálva. Tegnap kíváncsiságból összevetettem a fent említett FLAC-ot a youtube-on fellelhető változattal. A minőségi különbség természetesen jelentős volt. Jól hallható volt a lossless előnye, ami a Yamaha dicsérete is egyben, ahogy a zenei részleteket megjeleníteni képes. Viszont a SB-on egymás mellett vannak a jobb és baloldali hangszórók, így a teret kevésbé töltik be, a stereo hatás nem értelmezhető. A SB-ok zeneiségével kapcsolatban ne legyenek irreális elvárásaid, mert nagyon csalódott leszel, ebben az árkategóriában legalább is.
    Nem tudom, tudod-e, de amennyiben interneten rendelsz bármilyen elektronikai készüléket, úgy 14 napos elállási jogod van, tehát ha nem tetszik a választásod, akkor 14 napon belül visszajuttathatod a terméket a feladónak. A szállítást természetesen Neked kell megoldani.

    "In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

Új hozzászólás Aktív témák