Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz nubreed #48918 üzenetére

    A könyveket nem olvastam, a játékkal sem játszottam túl sokat, de nekem kifejezetten tetszett, ahogy az idősíkokat bemutatták, pl. amikor a festményt nézik a falon a testvérpárról, majd utána a másik idősíkban a bál alatt mutatják őket direkt. Vagy a varázsló aki "száműzetésben" él a várában, majd később mutatják a varázsló tanács tagjaként, abból megint tudod, hogy az az idősík kb. mikor játszódik. Meg egy rakat ilyen apró, tudatosan felépített utalás.

    A sorozat nekem nagyon tetszik eddig összességében, ami talán nem, hogy néhány karakter nem volt teljesen kidolgozva, kifejtve. Pl. Yennefer az elején ugye a megalázott, torz, visszahúzódó lány, majd pár jelenet alatt (értem, hogy itt évek teltek el) átvált magabiztos, már-már gonosz "dívába". Valamint azt sem mutatták meg egyértelműen, hogy hogyan fejlődött a tudása, és mennyi idő alatt. Persze tudom, nem volt rá játékidő, de mivel ez egy sorozat, pont ez nem kellene, hogy akadály legyen szerintem.

    Kérdés: miért változtatta át Triss(?) a három varázslótanonc lányt angolnává? Mi lett velük utána? Lehet ezen csak én siklottam át...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés