Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerzsol

    aktív tag

    Sziasztok.
    FullHD LED TV vásárlását tervezem.
    Jelenleg egy 32"-os LG 32LG3000 TV-m van.
    A TV-re egy PC-t szeretnék kötni HDMI-HDMI kábellel, főleg FullHD filmnézésre és Játékra használnám. + jelenleg van egy DVD lejátszóm ami felskáláz 1080p-re, ez is HDMI-HDMI-vel csatlakozik (Ezt később esetleg Blue Ray játszóra cserélném) + jelenleg egy UPC Set-top box csatlakozik még a TV-hez Scart kábelen keresztül (később lehet HDMI-s FullHD-s Set-top Boxra cserélném)

    Főleg filmnézésre, TVzésre és játékra használnám.
    Tévézés általában sportműsorok (foci, forma-1) ezért előny a magas képfrissítés, hogy ne mosódjon el a kép a gyors mozgásoktól.
    Előny még a képminőség és a kis fogyasztás is (bár az összes LED TV kevesebbet eszik mint a jelenlegi LCD-m).

    Nem igazán tudom milyen irányba induljak el, még azt sem hogy milyen márkát érdemes.
    Légyszíves ajánlanátok 32"-os és 37"-os méretben is pár TV-t amit érdemes venni?
    A pénzkeret 150eFt

    köszi a segítséget.

  • gerzsol

    aktív tag

    Sziasztok,
    beleszerettem egy Pana Plazma TV képébe egy boltban, de rá kell jönnöm a Plazma sokat eszik és félek a beégéstől is mert számítógépre kötve is használnám játékokra és filmnézésre.

    Szóval segítségeteket kérem hogy mely TV készülékeket ajánljátok ami képminőségben megközelíti a plazma TV-k képét.
    főleg digitális TV nézésre Set-top-boxon keresztül, leginkább sport, foci (most nyáron eb!) és Forma-1. PC-ről HD filmnézés és játékok futtatása.
    (A lényeg hogy sportműsorok alatt ne legyen utánhúzás)

    Képernyőméret 40-42col környéke. szerintem a 37 már kicsi de abból is ajánlhattok ha van valami jó.
    Az sem hátrány ha tud 3D-t.

    keretösszeg: 200-230eHUF, de inkább 200 alatt.

    Köszönöm szépen a segítségeteket.

  • gerzsol

    aktív tag

    válasz Milus #235 üzenetére

    Igen, félreérthető voltam.
    Mivel Pana plazmába szerettem bele, de a plazmáról mégis le kel mondanom ezért ahhoz hasonló képű, de teljesen más márkájú TV is szóba jöhet. Gyakorlatilag bármit bevesz a gyomrom, nem vagyok márkafűggő / márkahű, ki hogy hívja :)

Új hozzászólás Aktív témák