Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashy

    veterán

    válasz sziszegőII #47 üzenetére

    attól hogy más felirat van a házon és gyárilag összerakott gép attól még ugyanolyan kommersz x86 pécé mint a mienk. pont ugyanazok az oprendszerek meg programok futnak rajta. ez eddig még csak spoilerezett kettesgolf. te se fikázz vissza senkit, mert mi is emlékezhetünk rád korábbi topikból, amikor még nem volt II a neved után. az én topikjaimat ha megtalálod akkor szétoffolhatod, eddig asszem 2-t nyitottam, én a problémáimat nem hozom ide hanem megoldom. na de ne flémeljünk, fölösleges.
    engem is érdekelnek az érdekes architektúrák (nem x86 :) ) de nem beszélgetni róla, hanem kipróbálni :) tegyél fel Solarist, akár x86ra amíg nincs más, egész más érzés mint Windows, amikor a karakteres módú install úgy indul hogy ki van írva alul hogy ''a telepítő alatt az egér NEM használható.'' mintha direkt be akarnának szólni a nyálas oprendszereknek :) maga az oprendszer nem érződik effektíve jobbnak vagy gyorsabbnak mint pl egy Linux, mert a Linux is megfelelően kihasználja az x86 lehetőségeit, vagy ha mégis akkor az alapból puritán X miatt.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák