Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz _Volkovy_ #3 üzenetére

    Hát én cigiztem anno hébe-hóba gimi elején de nem sikerült rászoknom... A dolog úgy festett hogy péntekenként ha elmentünk bulizni, ide-oda, 1-2 szálat én is elszívtam, esetleg egy szivar is elment mellé, de sose fogott meg a dolog annyira, hogy hétköznap bármikor is egyedül rágyújtsak, vagy vegyek magamnak cigit. Haverok azóta is dohányoznak én már nagyon régóta nem fogtam a kezembe cigarettát, csak nézője vagyok a dolognak (füsttávolságon kívül).

    Leszokni egyébként egyszerűbb, mint gondolná a t. topicindító: nem szabad rágyújtani. A fokozatos megoldás nem jó, mert úgy a büdös életbe nem szokott még le senki (ismerek én pár egyént aki már évek óta ''fokozatosan'' szokik le, aha...). Viszont mivel alapvetően a dohányzás is egy pótcselekvés (akárcsak a körömrágás), kell találni helyette valami mást. Pl. rágózzál, mindig legyen nálad mondjuk egy alma és rágcsáld azt, rágj fogpálcikát, stb.

    Szenvedés nélkül sajnos nem lehet eredményt elérni, és ez az élet minden területére igaz. Akaraterő, akaraterő, akaraterő. Ha rágyújtasz mondogasd magadban hangosan: ''Én egy akaratgyenge mocskos szemét szar ember vagyok és legszívesebben szembeköpném magam''. Ha kimondod magadról az szokott segíteni...

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Új hozzászólás Aktív témák