Aktív témák

  • sonic8

    tag

    Sziasztok!

    Lenne egy óriási kérdésem/kérésem. Egyik ismerősömnek van egy "enjoyablejourney slxxx" típusú GPS-e, ami eddig tökéletesen működött. Most egy sleep után, valahogy menetközben véletlenül kihúzta a memóriakártyát vagy valami hasonló történt. A lényeg, hogy a masina bekapcsolás után a "Microsoft Windows CE" töltőképernyőnél megakad és nem megy tovább, sem memkarival sem anélkül. Aksi már ki volt szedve, reset, nem használt. Mi a teendő ilyenkor ? Gondolom ROM flash kéne, vagy valami ilyesmi na de melyik ROM, milyen gép ez, semmi infót nem találtam róla. WinCE van rajta, hogy mennyi azt sem tudom, 4,3"-os a kijelzője. Nem vagyok hülyegyerek, megszoktam keresni amire szükségem van, de GPS-ben és PNA/PDA-ban nem vagyok otthon. Ha valaki esetleg megtudna támogatni egy tippel, hogy milyen ROM is való erre és hogy hogy tudom felrakni (gondolom valami memkarira másolós dolog majd flash módba kell juttatni a masinát) azt nagyon nagyon megköszönném!!!!! (főleg az ismerősöm nevében)

    Ami elromolhat, az el is romlik...

  • nem_tom

    őstag

    válasz sonic8 #1 üzenetére

    Nem kellett volna topicot nyitni ennek főleg, hogy már meg is találtad a kérdésednek megfelelő helyet. Ez gondolom zárva lesz.

Aktív témák