Új hozzászólás Aktív témák

  • ghysmo

    csendes tag

    csá! én is olvastam erről, többek között itt is. hát úgy gondoltam, az asztalimban amúgyis van egy sb live! 5.1, megpróbálom rajta.

    elsőre nem ment, most is sb live! 5.1-nek látja, de valahogy működik rajta ez az új driver. és hát az eredmény lenyűgöző!!!! :D

    a mély valóban koncentrált lett, sztem valami igen pontos illesztésű EQ-t tettek bele, ami egy bizonyos mély-közép frekvenciát kiemel, a többit meg alatta hagyja. ettől tűnik olyan koncentráltnak a mély, mert ugye hiába van egy dobütés belemújtatva egy bassmenetbe, akkor is hallod. a magasak meg... elég ha annyit mondok, hogy szerintem a denevérek szerintem elélveznek kint?

    és ami engem ebben az egész új hangzásképben lenyűgöz, az az, hogy valahogy elsimítják a hangokat. semmi torzítás, még a mélyek is valahogy olan teltek és tiszták. semmi torzítás egyetlen frekvencián sem... !

    elismerésem, creatív!!! :R
    ezt nagyon összerakták!

    ja, és mindez egy közel tízéves hangkártyán, amiről mindenki tudta, hogy nem szar, na de erre azért nem számítottam. :C

    bár tény, hogy pár funkció nem érhető el rajta, de ennek tükrében rárepülök egy audigy 2-esre. láttam neten jó árben zs-t. ha ez ezen ilyen jól szól, akkor azon mit alakíthat????!

    viszont van kérdésem is. ezt az audigy 2-n való nemtoommilyen felülirogatást, meg javítást... ez mi a rák??

    köszi

Új hozzászólás Aktív témák