Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryu

    tag

    válasz Gh0sT #89 üzenetére

    Szia!

    Akkor összefoglalva:

    Körcikk

    Elvileg, ha egy torta (magyar verzióban) táblázatot csinálsz, akkor annak megadhatsz háttér színt is. Ez úgy működik, hogy ha a mért mennyiség nem fedi le teljesen a beállított intervallumot, akkor a hiányzó részen a háttér lesz látható.

    időjárás

    Ez érdekes probléma. Attól függ, hogy melyik plugint használod. Nekem azt hiszem a Wheater 2004 nevű volt, az ahhoz tartozó magyarosítás ''Ma''-t írt ki, szóval, ez lehet, hogy csak nálad van így. (De látom ez meg is oldódott)

    Egér

    Elméletileg, ha megadsz egy szöveg típust, ott betudsz állítani különböző ''inputokat'', úgy mint egér kattintás, stb. Ott található olyan is, hogy egér mutató rávitele az adott objektumra (talán mouse over vagy mi). Ez szerintem pont jó lesz neked. Utána meg kell adnod a cél sorba, ha mutató linkelést használsz, az új konfig fájlodat, amiben az új ablak paraméterei vannak. Pl:

    client.exe i=SampleExpandCollapse c=SampleExpandCollapse/Expanded.ini reload

    Ahol az ''i'' a default configod neve, a ''c'' a betöltendő ablak ini fájl

    Rss

    Ehhez a problémához én is eljutottam. Két rss olvasót találtam. Az egyik egy vbs script a másik egy dll plugin. Sajnos a dll egyszerre csak egy hírfolyamot tudod kezelni, így inkább a scriptet használtam, viszont az meg nem mindegyik rss folyamot kezeli. Mindenesetre a scriptet átírva testre szabható, hogy csak a hírek szövege legyen látható. A script linkje:

    Bővebben: link

    Remélem tudtam segíteni.

    (szerk, este már nem tudok helyesen írni :C )






    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés