Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryu77

    aktív tag

    Csak egy egyszerű kérdésem lenne:
    Ez most jó?[link]
    Aggaszt az a rész amit bejelöltem.
    Hozzátenném, hogy nemrég vettem ezt a vinyót és elötte 2db 120-as Maxtor Diamondmax9-es volt benne de azokból lehetett volna benne 6db is akkor sem lett volna ilyen hangos mint ez egyedül. Az egész vinyó rezeg, búg! Ráadásul iszonyatosan melegszik is, ezért muszály hűteni amint a képen is látszik így 27 fokos nyitott ablaknál idle állapotban. Ha nincs nyitva az ablak akkor általában 30 fok úgy, hogy egy 9cm-es venti fújja be rá kintről a levegőt. Amikor hazahoztam beüzemeltem hűtés nélkül de felment 45 fokra a mérő szerint na gondoltam átrakom a venti elé de alig bírtam megfogni! Az tuti nem 45 fok volt! Amikor hűtve kiír rá 30 fokot akkor kézmeleg... Ja a mindenki által fikázott maxtorokat nem hűtöttem, 1 hely volt a kettő közt és nem voltak forrók! Így mentek nálam 2 évig aztán haver megvette az Xbox-ába és a mai napig megy! A másik elment a régebbi alaplapommal de azt is egy haver vette meg és érdekes de köszöni szépen jól van. Ezer bocs a Samsung hívőktől de én így jártam és az első benyomás nagyon sokat számít.

Új hozzászólás Aktív témák