Aktív témák

  • Lynnx

    csendes tag

    Az Auchanban a Samsung monitort, jó vételnek tűnt 37000ft síkképcsöves 17-es. Elég jó képe is van de a képe halványan ,főleg kék háttérnél, tele van görbe csíkokkal. Ha a legkisebbre vagy a legnagyobbra álítottam a zoom-ot, szinte eltüntek, de ha pont a monitor méretéhez igazítom remekül látszanak. A másik problémám amit ma fedeztem fel, hogy az asztalon fekete háttérnél az startikonok mellett jobbra mint egy csóva, hármasával négyesével vastagabb vízszintes csíkok láthatóak, és ha mozgatom az ikont vele azzal együtt mozog. A harmadik de utolsó problémám hogy, próbálom a monitoromat 1280x1024- be rakni meg is csinálja, de nem látni be az egész képet, csak ha az egeret tolom ide-oda, mintha görgetném a képet tudom belátni a dolgokat (de szerintem ez driver hiba nem a monitor). asszem 3.7 driverem van egy sapphire 128mb os atlantis kártyához.de ha drivert frissítek akkor a játékaim mintha a mátrixban lennék úgy néznek ki, így nem tudtam drivert frissíteni

  • evola

    senior tag

    Szia.
    Mi is vettünk barátnőmmel egy ilyen Samsung monitort,
    de az említett problémák nem tapasztalhatóak.
    Nem védeni akarom a Samsungot.(Sony Multiscan-t használok)
    Csak annyit akarok mondani, mi nem tapasztaltunk idáig ilyesféle dolgokat.

    Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

  • xuldar

    őstag

    válasz Lynnx #1 üzenetére

    ''A másik problémám amit ma fedeztem fel, hogy az asztalon fekete háttérnél az startikonok mellett jobbra mint egy csóva, hármasával négyesével vastagabb vízszintes csíkok láthatóak, és ha mozgatom az ikont vele azzal együtt mozog.''

    Moire-t állítsd be.

    ''A harmadik de utolsó problémám hogy, próbálom a monitoromat 1280x1024- be rakni meg is csinálja, de nem látni be az egész képet, csak ha az egeret tolom ide-oda, mintha görgetném a képet tudom belátni a dolgokat.''

    Képméretet állítsd be.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Aktív témák