Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sphe

    senior tag

    válasz leslieke #20253 üzenetére

    Ahogy olvastam nemzetközi fórumokon, jelenleg s8600 boot/fota fejlesztés alatt van, csak igen lassan megy. A probléma nem az eladási mennyiséggel van, hanem azzal, hogy android portoláskor lényegében sosem hagyható el a bada rom teljesen. A wave3 boot és driver részei - más hardvere és egyebek miatt - nagyon különböznek a korábbi wave -ekétől, és zártabb lett rendszer (sok "permission" miatt kemény dió). Ahogy olvastam alig marad boot alkalmával az első pillanatokban bár byte az android boot script futtatására és erre kell fejleszteni és próbálkozni sorra, hogy androidra is legyen "hely" a memóriában és el is induljon minden hardver elem bekapcsoláskor. Gyanítom hasonló fejlesztési korlátok és a rendszer zártsága miatt fulladt le a további Bada fejlesztés is, mert a Samsung emberei is a saját maguk (vagy kollégáik) által épített korlátokkal szemeztek.

    Kisfundy: próbáld ki a Facebook.jar java alkalmazást! Nem mindentudó, viszont ha nem hiányzik a
    "üzeneted érkezett, vagy valaki megjelölt egy ismerős ismerősének a képén ahol nem is voltál ott de lehettél volna" csipogás háttérben, hanem elég mikor felmész megnézni őket, és alap közösségi műveleteket elvégezni, a legjobb facebook alkalmazás jelenleg. Az androidos fagyó, akadozó, akkuzabáló, személyes adatokra vadászó, reklámokkal telepakolt, néha fotót feltölteni sem képes facebook alkalmazásokkal is van elég baj. Androidos felhasználóktól hallottam, hogy "Facebook csak böngészőből" és wave1 tulajként nagyon jó android rendszerrel is inkább a badát bootolom, vagy böngészőből nyitom meg, ha facebookolni akarok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák