Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xeron86

    csendes tag

    válasz kola99 #5757 üzenetére

    Hali.
    Nekem is ilyen problémám van, csak nekem 1 folt van, de jó nagy. LE37B530 típus. Nekem 2 napja jelent meg a tv-t pedig márciusban vásároltam. A szerviznek nem szóltam még, mivel már 2x volt kint, csak igazából tojtak rám. 1.-nek egy állandó rezonancia (búgás) miatt hívtak őket akkor szigetelő szalaggal körbe tekerte a hátlapot. Később becsíkozódott a kép, ha digitális jelet küldtem rá (PC, xbox360). Analóg adásnál nem jelenik a probléma csak HDMI és HDMI/DVI kábelen (Több kábellal, 3 különbőző PC-vel és 2 Xboxal próbáltam). Ekkor kijöttek 2 héttel később, kicserélték a panelt, de nem változott semmi. Azt mondták nem tudják mi a baj. Azt mondták, majd hívnak, de nem tették meg. 1 héttel később felhívtam és bunkó stílusban elkezdték mondani, hogy a tv-nek nincs baja az én cuccaim nem megfelelőek a tv-hez. Szomorú, hogy egy 150.000 forintos tv-hez ilyen így áll hozzá a saját szakszervíze.
    Tehát azóta nem is hívtam őket, mert nem tudom kihez/mihez forduljak aki hajlandó lenne megcsinálni illetve kicserélni a tv-t. Nagyon megbántam, hogy ezt a tv-t vettem. :W

Új hozzászólás Aktív témák